آموزش رایگان سئو

اگر به دنبال بهترین دوره های آموزش رایگان سئو آنلاین هستید که به شما یاد دهند چگونه می توانید بیشتر بازدید کننده جذب کنید ، در مکان مناسب هستید!

آموزش رایگان سئو
دورهای آموزش free seo

و چه درحال کسب اطلاعات در مورد این صنعت هستید یا باتجربه که نیاز به تقویت مجموعه مهارت های خود دارد ، گواهینامه های SEO رایگان می تواند کمک کند.

در زیر ، شما طیف گسترده ای از کلاسهای رایگان سئو را پیدا خواهید کرد که شامل ساختار وب سایت ، سئو داخلی ، نوشتن سئو فنی ، سئو خارج از صفحه ، استفاده از Google Analytics ، لینک سازی داخلی ، لینک دهی مجدد و موارد دیگر! بیا شروع کنیم!

هفت دوره آموزش رایگان سئو که ارزش دیدن دارد

آموزش رایگان سئو

1.  آموزش رایگان سئو: seo برای مبتدیان توسط Yoast

Yoast ، در درجه اول ، افزونه ای برای وردپرس است. اما مأموریت این شرکت این است که سئو را “برای همه” ممکن سازد – و به همین ترتیب ، آنها چندین دوره آموزش آنلاین نیز ارائه می دهند.

مشهورترین آن “سئو برای مبتدیان” است. این دوره رایگان سئو که به طور خاص برای افرادی که هیچ دانش قبلی ندارند طراحی شده است و با معرفی اولیه Google و نحوه کار آن شروع می شود. این اصول اصلی SEO را به زبانی قابل فهم توضیح می دهد و اصطلاحات اصطلاح را کوتاه می کند. علاوه بر این ، حتی برای شروع کار و بهبود رتبه بندی سایت خود ، چند “برد سریع” را پیشنهاد می کند.

2. مرکز آموزش SEO توسط Moz

Moz یک منبع قابل اطمینان آنلاین از دانش SEO است. منصفانه است که بگوییم به عنوان یک شرکت نرم افزاری بسیار معتبر سئو ، آنها اطلاعات خود را می دانند – و مرکز آموزش SEO آنها یک منبع مفید است.

آموزش seo سایت موز

ما به خصوص ” راهنمای یک ساعته سئو” را دوست داریم . ارائه شده توسط Rand Fishkin – بنیانگذار شرکت – این مجموعه ای از شش فیلم کوتاه است که مفاهیم اصلی SEO را شامل می شود ، از جمله:

  • استراتژی سئو
  • تحقیق کلمات کلیدی
  • رضایت جستجوگر
  • بهینه سازی در صفحه
  • سئو فنی
  • ایجاد پیوند

از آنجا که این یک دوره آموزشی رایگان SEO است ، نیازی به ثبت نام نیست. فقط 60 دقیقه وقت بگذارید ، روی هر ویدیو کلیک کنید تا پخش شود و شروع به یادگیری سئو به روشی سرگرم کننده و لذت بخش کنید.

3. آموزش رایگان سئو توسط LinkedIn Learning

LinkedIn اخیراً بستر جدیدی را به آموزش آنلاین رایگان اختصاص داده است. این ” آموزش LinkedIn ” نامیده می شود و در مجموع دارای بیش از 15000 دوره است که روزانه مواد تازه به آن اضافه می شود.

یک دوره که ارزش بررسی را دارد ” SEO Foundations ” است. این دقیقاً همان چیزی است که روی قلع می گوید. ایده آل برای مبتدیان ، مبانی سئو را توضیح می دهد و چندین موضوع اصلی را شامل می شود ، از جمله درک مخاطبان وب سایت ، بازاریابی محتوا و اندازه گیری اثربخشی سئو.

این دوره کمی طولانی است (تقریباً 3 ساعت طول دارد). اما این بسیار جامع تر از برخی دیگر از دوره های رایگان SEO است که در دسترس است و هر زمان که بخواهید می توانید در آن غوطه ور شوید.

4. آکادمی HubSpot

این منبع رسمی یادگیری است که توسط HubSpot – توسعه دهنده پیشرو نرم افزار در دنیای بازاریابی ورودی – ارائه می شود و میزبان دوره های رایگان و گواهینامه های جستجوگرها است.

برای هر کسی که به دنبال استفاده از دانش موجود در زمینه SEO است ، ” ایجاد ترافیک پایدار برای رشد تجارت” را به شما پیشنهاد می کنیم . این یک دوره مبتدی نیست. برای درک مفاهیم آن، شما خواهد برخی از درک اولیه از جستجوگرها نیاز دارند. اما تکمیل آن بیش از یک ساعت طول می کشد و می تواند بسیار مفید باشد.

این دوره خود شامل 4 درس ، 21 فیلم و 3 مسابقه است – که همه اینها بینشی منحصر به فرد در مورد تاکتیک های SEO استفاده شده توسط خود HubSpot ارائه می دهد و می تواند دانش شما را به طور قابل توجهی تقویت کند.

5. سئوی داخلی و فنی توسط SEM Rush

آکادمی SEMrush مکانی خارق العاده برای کسب مهارتهای حیاتی در جستجوگرها است.

به عنوان مثال دوره سئو رایگان آنها ، ” SEO در صفحه و فنی” را در نظر بگیرید. این نه تنها نحوه بهبود و حفظ سلامت وب سایت شما را آموزش می دهد ، بلکه راهی عالی برای آگاهی از مجموعه ابزار SEMrush است – یکی از بهترین ابزارهای جستجوگرها در بازار. حتی می توانید در پایان امتحان کنید و یک گواهینامه رسمی SEMrush دریافت کنید.

آموزش seo توسط semrush

که توسط متخصص صنعت ، اشلی وارد ارائه شده است ، این گزینه مناسب دیگری برای کسانی است که دارای پایگاه دانش موجود در زمینه SEO هستند. اما توجه به این نکته مهم است که آکادمی همچنین یک دوره دیگر از دوره های رایگان جستجوگرها را ارائه می دهد – و ، هر سطح مهارت یا نیاز به یادگیری شما ، مطمئناً چیز مناسبی پیدا خواهید کرد.

6. آموزش سئو برای مبتدیان (Udemy)

بعدی در لیست من یک دوره 45 دقیقه ای برای سطح مبتدی است که مفاهیم اساسی SEO را پوشش می دهد. در حال حاضر ، این دوره ویدئویی درخواستی را می توان به صورت رایگان در Udemy پیدا کرد و بیش از 189،000 دانشجو آن را گذرانده و با شمارش می کنند!

مدرس شما در این دوره Daragh Walsh است ، که سالها تجربه خود را به اشتراک می گذارد ، بنابراین شما نیز می توانید میزان بازدید از وبلاگ یا وب سایت مشتری خود را افزایش دهید.

برخی از درسهایی که در این دوره به اندازه بایت مورد بررسی قرار می گیرند عبارتند از: تحقیق کلمات کلیدی ، بهینه سازی در صفحه ، بهینه سازی خارج از صفحه ، تحقیقات تخصصی ، نحوه ایجاد محتوای جذاب و ایجاد لینک برای نام بردن از چند مورد.

به طور کلی ، این یک دوره سقوط عالی در جستجوگرها است که وقت شما را بیش از حد نمی گیرد در حالی که هنوز نیاز به دانستن اصول را به شما می آموزد.

7:دوره صدور گواهینامه SEO توسط موسسه eMarketing

این دوره رایگان صدور گواهینامه سئو از قالبی متفاوت از سایر مواردی که تاکنون ارائه داده ایم استفاده می کند و کاملاً به کتاب الکترونیکی به عنوان مطالب دوره کتبی متکی است. پس از بارگیری کتاب الکترونیکی 156 صفحه ای ، به آزمون سنجش eMarketing دسترسی خواهید داشت که می توانید در هر زمان بخوانید.

آموزش رایگان سئو
رایگان seo

منبع:source

مطالب مرتبط

نوشته های مشابه

‫4 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *