آموزش رایگان سئو

آیا به یادگیری سئو علاقه دارید؟ اگر بله ، این صفحه منحصراً برای شما اختصاص داده شده است که می توانید تعداد زیادی دوره آموزشی و گواهینامه مفید و بهترین سئو را که می توانید در سال 2021 استفاده کنید .آیا می خواهید به فن SEO تسلط پیدا کنید؟ موارد اول: seo کار ساده ای نیست.

در اینجا جایی است که ما قصد داریم 7 بهترین دوره آموزشی SEO را که می توانید در آن شرکت کنید ، بحث کنیم. بیایید بدون زحمت زیاد به جزئیات بپردازیم.

آموزش رایگان سئو
دورهای آموزش free seo

هفت دوره آموزش رایگان سئو که ارزش دیدن دارد

1.  آموزش رایگان سئو: seo برای مبتدیان توسط Yoast

Yoast ، در درجه اول ، افزونه ای برای وردپرس است. اما مأموریت این شرکت این است seo را “برای همه” ممکن سازد – و به همین ترتیب ، آنها چندین دوره آموزش آنلاین نیز ارائه می دهند.

مشهورترین آن “seo برای مبتدیان” است. این دوره رایگان سئو که به طور خاص برای افرادی که هیچ دانش قبلی ندارند طراحی شده است و با معرفی اولیه Google و نحوه کار آن شروع می شود. این اصول اصلی SEO را به زبانی قابل فهم توضیح می دهد و اصطلاحات اصطلاح را کوتاه می کند. علاوه بر این ، حتی برای شروع کار و بهبود رتبه بندی سایت خود ، چند “برد سریع” را پیشنهاد می کند.

2. مرکز آموزش SEO توسط Moz

Moz یک منبع قابل اطمینان آنلاین از دانش SEO است. منصفانه است که بگوییم به عنوان یک شرکت نرم افزاری بسیار معتبر seo ، آنها اطلاعات خود را می دانند – و مرکز آموزش SEO آنها یک منبع مفید است.

آموزش seo سایت موز

چه چیزی ارائه می دهد و هزینه آموزش از Moz چقدر است؟

در اینجا برخی از مواردی است که در آموزش از Moz تحت پوشش قرار می گیرد:

 • رتبه بندی در Maps
 • seo تجارت محلی
 • بهبود قابلیت های تیم محتوای خود
 • تجارت الکترونیکی
 • ممیزی سایت فنی SEO
 • مبانی seo و بررسی اجمالی گسترده
 • پیوند ساختمان
 • تحقیق کلمات کلیدی و غیره

قیمت آموزش آنها از 149 دلار شروع می شود و تا 595 دلار برای بوت کمپ 5 روزه SEO که یک کلاس زنده و تحت هدایت مربیان است ، اقدامات اساسی SEO را برای تحقیق ، تجزیه و تحلیل رقابتی ، گزارش ، ایجاد لینک و بسیاری موارد دیگر پوشش می دهد.

3. آموزش رایگان سئو توسط LinkedIn Learning

LinkedIn اخیراً بستر جدیدی را به آموزش آنلاین رایگان اختصاص داده است. این ” آموزش LinkedIn ” نامیده می شود و در مجموع دارای بیش از 15000 دوره است که روزانه مواد تازه به آن اضافه می شود.

این دوره کمی طولانی است (تقریباً 3 ساعت طول دارد). اما این بسیار جامع تر از برخی دیگر از دوره های رایگان SEO است که در دسترس است و هر زمان که بخواهید می توانید در آن غوطه ور شوید.

4. آکادمی HubSpot

این منبع رسمی یادگیری است که توسط HubSpot – توسعه دهنده پیشرو نرم افزار در دنیای بازاریابی ورودی – ارائه می شود و میزبان دوره های رایگان و گواهینامه های جستجوگرها است.

برای هر کسی که به دنبال استفاده از دانش موجود در زمینه SEO است ، ” ایجاد ترافیک پایدار برای رشد تجارت” را به شما پیشنهاد می کنیم . این یک دوره مبتدی نیست. برای درک مفاهیم آن، شما خواهد برخی از درک اولیه از جستجوگرها نیاز دارند. اما تکمیل آن بیش از یک ساعت طول می کشد و می تواند بسیار مفید باشد.

این دوره خود شامل 4 درس ، 21 فیلم و 3 مسابقه است – که همه اینها بینشی منحصر به فرد در مورد تاکتیک های SEO استفاده شده توسط خود HubSpot ارائه می دهد و می تواند دانش شما را به طور قابل توجهی تقویت کند.

5. سئوی داخلی و فنی توسط SEM Rush

آکادمی SEMrush مکانی خارق العاده برای کسب مهارتهای حیاتی در جستجوگرها است.

به عنوان مثال دوره سئو رایگان آنها ، ” SEO در صفحه و فنی” را در نظر بگیرید. این نه تنها نحوه بهبود و حفظ سلامت وب سایت شما را آموزش می دهد ، بلکه راهی عالی برای آگاهی از مجموعه ابزار SEMrush است – یکی از بهترین ابزارهای جستجوگرها در بازار. حتی می توانید در پایان امتحان کنید و یک گواهینامه رسمی SEMrush دریافت کنید.

آموزش seo توسط semrush

که توسط متخصص صنعت ، اشلی وارد ارائه شده است ، این گزینه مناسب دیگری برای کسانی است که دارای پایگاه دانش موجود در زمینه SEO هستند. اما توجه به این نکته مهم است که آکادمی همچنین یک دوره دیگر از دوره های رایگان جستجوگرها را ارائه می دهد – و ، هر سطح مهارت یا نیاز به یادگیری شما ، مطمئناً چیز مناسبی پیدا خواهید کرد.

6. آموزش سئو برای مبتدیان (Udemy)

بعدی در لیست من یک دوره 45 دقیقه ای برای سطح مبتدی است که مفاهیم اساسی SEO را پوشش می دهد. در حال حاضر ، این دوره ویدئویی درخواستی را می توان به صورت رایگان در Udemy پیدا کرد و بیش از 189،000 دانشجو آن را گذرانده و با شمارش می کنند!

مدرس شما در این دوره Daragh Walsh است ، که سالها تجربه خود را به اشتراک می گذارد ، بنابراین شما نیز می توانید میزان بازدید از وبلاگ یا وب سایت مشتری خود را افزایش دهید.

برخی از درسهایی که در این دوره به اندازه بایت مورد بررسی قرار می گیرند عبارتند از: تحقیق کلمات کلیدی ، بهینه سازی در صفحه ، بهینه سازی خارج از صفحه ، تحقیقات تخصصی ، نحوه ایجاد محتوای جذاب و ایجاد لینک برای نام بردن از چند مورد.

به طور کلی ، این یک دوره سقوط عالی در جستجوگرها است که وقت شما را بیش از حد نمی گیرد در حالی که هنوز نیاز به دانستن اصول را به شما می آموزد.

7:دوره صدور گواهینامه SEO توسط موسسه eMarketing

این دوره رایگان صدور گواهینامه سئو از قالبی متفاوت از سایر مواردی که تاکنون ارائه داده ایم استفاده می کند و کاملاً به کتاب الکترونیکی به عنوان مطالب دوره کتبی متکی است. پس از بارگیری کتاب الکترونیکی 156 صفحه ای ، به آزمون سنجش eMarketing دسترسی خواهید داشت که می توانید در هر زمان بخوانید.

. دوره آنلاین جستجوگرها توسط Yoast

Yoast به دلیل محبوب ترین افزونه وردپرس خود به نام WordPress SEO معروف است که توسط میلیون ها نفر در سراسر جهان بارگیری شده است و هنوز هم یکی از بیشترین بارگیری شده پلاگین های وردپرس در تاریخ وردپرس است

Yoast دوره های آنلاین رایگان را به همراه دوره های برتر ارائه می دهد که از 39 دلار شروع می شود و تا 699 دلار ادامه دارد ، در آنجا می توانید در یک دوره SEO به همه دسترسی پیدا کنید ، جایی که می توانید در مورد SEO همه چیز را از ابتدا یاد بگیرید.

برای پیوستن به دوره از Yoast اینجا را کلیک کنید

3 مزیت عمده آموزش سئو در سال 2021

اگر هنوز تعجب می کنید که چرا به آموزش سئو نیاز دارید ، در اینجا برخی از بزرگترین مزایای یادگیری آن در سال 2021 و بعد از آن آورده شده است.

1. یک صنعت میلیارد دلاری است
آیا می دانید فقط در ایالات متحده 2016 ، 65.26 میلیارد دلار برای بهینه سازی موتور جستجو هزینه شده است؟ بله ، این درست است و بر اساس گزارش صنعت سئو ، این هزینه برای آن تا سال 2020 به 79.27 میلیارد دلار افزایش خواهد یافت .

 • 863 میلیون وب سایت در سراسر جهان وجود دارد که از SEO نام می برند و حدود 164،000 فیلم در YouTube در گروه SEO فهرست می شوند .
 • ماهانه حدود 9 میلیون نفر به جستجوگر جستجوگرها و اصطلاحات مربوطه در Google می پردازند که 2.24 میلیون نفر آنها آمریکایی هستند.
 • 13 میلیون پست وبلاگ در سراسر اینترنت شناور است که کلمه SEO در عنوان موجود است و تعداد آنها روز به روز در حال افزایش است!

2. بیشتر به مشتریان SEO دسترسی پیدا کنید
آیا می خواهید در SEO کار کنید؟ اگر بله ، بنابراین برای بدست آوردن درآمد پایدار باید ابتدا مشتری های پردرآمد SEO داشته باشید. چه بخواهید یک آژانس بازاریابی دیجیتال ایجاد کنید که خدمات جستجوگرها را ارائه می دهد و چه بخواهید مشاور سئو شوید ، باید افرادی را پیدا کنید که آماده پرداخت هزینه خدمات شما باشند.

فقط اطمینان حاصل کنید که از اطلاعات جمعیت مخاطب خود یا افرادی که برای آنها غذا تهیه می کنید آگاهی داشته باشید تا در دراز مدت مشتری های SEO بیشتری را به خود اختصاص دهید و یک تجارت آنلاین پر رونق ایجاد کنید.

3. بیاموزید که چگونه میزان بازدید و فروش بیشتری را بدست آورید
اگر آموزش SEO درستی داشته باشید ، به معنای واقعی کلمه می توانید هزاران بازدید کننده را از موتورهای جستجو مانند Google به سایت های خود یا سایت مشتری خود برسانید. برای ساخت هر وبلاگ سودآور که درآمد کسب کند ، به بازدید بیشتری نیاز دارد.

به محض تسلط بر مهارت سئو ، دیگر در مورد میزان بازدید شما از Google به سایت های خود هیچ توقفی ندارید. هر چقدر از Google ترافیک بیشتری ایجاد کنید ، شانس بیشتری برای تولید پول بیشتر خواهید داشت. به همین سادگی.

آموزش رایگان سئو
رایگان seo

منبع:source

مطالب مرتبط

نوشته های مشابه

‫5 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *