افزایش رتبه سایت در گوگل بهبود رتبه سایت در گوگل

اگر می خواهید به افزایش رتبه سایت در گوگل دست یابید ، پس می گوییم این جمله قدیمی را دنبال می کنید: وقتی در تهران هستید ، مانند تهرانی ها رفتار نمایید . هنگام داشتن وب سایتی که می خواهید برای آن بهترین نمایشگر در Google را داشته باشید ، همان کاری را انجام دهید که دوست دارد شما انجام دهید. 

این پست یک راهنمای گام به گام برای افزایش رتبه سایت در گوگل Google شما است.چگونه صفحه ی اول گوگل باشیم؟ اگر قبلاً این کارها را انجام نداده اید ، ممکن است فرصت های زیادی برای بهبود رتبه بندی Google شما وجود داشته باشد. 

افزایش رتبه سایت در گوگل

بنابراین اگر دنبال بالا بردن سایت در سرچ گوگل و موتور های جستجو در سال 2021 هستید. این راهنمای جدید را دوست خواهید داشت.

روش های افزایش رتبه سایت در گوگل

صعود به بالای گوگل یا حتی فقط بهبود رتبه خود ، حتی برای مشاغل کوچک نیز بسیار عملی است. این کار به زمان و زمان نیاز دارد ، اما یکی از مهمترین کارهایی است که می توانید برای تجارت خود انجام دهید. با دانستن اینکه کجا و چطور می توانید تنظیمات انجام دهید ، می توانید به کسب و کار خود نمایان شوید که شایسته آن است. در اینجا استراتژی های خلاصه شده آورده شده است:

 1. برای هدف قرار دادن اصطلاحاتی که مشتریان هدف شما در جستجوی آن هستند ، یک استراتژی کلمه کلیدی ایجاد کنید.
 2. کلمات کلیدی را در محتوای وب سایت خود و همچنین برچسب های HTML وارد کنید.
 3. برای انسان بنویسید (نه موتور جستجو).
 4. جستجوهای مبتنی بر مکان را هدف قرار دهید.
 5. برای موبایل بهینه سازی کنید.
 6. بر تجربه کاربر تمرکز کنید.
 7. یک حساب Google برای کسب و کار من ایجاد کنید.
 8. نمایه کسب و کار خود را بهینه کنید.
 9. نظرات مشتری را بدست آورید.
 10. کسب و کار خود را در فهرست ها لیست کنید.
افزایش رتبه سایت در گوگل
افزایش رتبه در گوگل

سئو سایت خود را بهبود ببخشید

حقیقت این است:

SEO On-Page یکی از سریعترین راهها برای بهبود رتبه بندی Google شماست.

دلیلش این است که می توانید در عرض 2 دقیقه صفحه خود را بهینه کنید. و شروع به دیدن افزایش رتبه در عرض چند روز کنید.

عناوین و اسنیپت های هوشمند را در نتایج جستجو بسازید

مثل همیشه ، محتوا سلطان است . و برای خوشبختی و پیشرفت باید به پادشاه درست خدمت کرد. توجه به محتوای صفحه ، اما به جنبه های دیگر نیز مهم است. شما باید کلمات کلیدی را در URL ها ، عناوین و سرصفحه ها نه تنها به محتوا اضافه کنید. ما مهمترین مواردی را که شما باید محتوای خود را برای آنها بهینه کنید ، زیر خط کشیده ایم.

هزاران مورد در سراسر وب وجود دارد که در آن صفحات و وب سایت ها از عناوین غیر مرتبط و کسل کننده استفاده می کنند و نمایش می دهند. این باعث می شود که آنها توسط الگوریتم های Google هدف قرار نگیرند و در SERP ها رتبه بالاتری نداشته باشند. 

رها کردن کلمه کلیدی در 100 کلمه اول:

مکان ایده آل برای شروع قرار دادن کلمات کلیدی در یک مقاله در 100 کلمه اول است. بسیاری از آنها به طور طبیعی به آنها می آیند ، اما تعداد زیادی از وبلاگ نویسان قبل از اینکه با یک کلمه کلیدی سر و کار داشته باشند ، معرفی طولانی را ترجیح می دهند. این به دلیل دلایل آشکاری که گوگل نمی تواند آن را در نتایج جستجو بسیار مناسب تشخیص دهد ، قابل توصیه نیست.

بهینه سازی تصویر:

اطمینان حاصل کنید که تصاویر موجود در وب سایت شما دارای نام فایل هستند که شامل کلمه کلیدی مورد نظر هستند. همچنین ، کلمه کلیدی مورد نظر شما باید بخشی از Alt Text تصویر شما باشد. این بهینه سازی مقاله شما را بهبود می بخشد و همچنین تصویری واضح تر برای موتورهای جستجو برای ارتباط مقاله / صفحه شما ایجاد می کند. تصاویر یکی از اجزای مهم هر وب سایت است زیرا باعث جذابیت بصری صفحات و همچنین آموزنده بودن آنها می شود. بهینه سازی تصاویر باید به طور طبیعی رتبه شما را افزایش دهد. همچنین ، تصویر شما در جستجوی تصویر Google رتبه بالایی کسب خواهد کرد.

برای بهبود رتبه سایت در گوگل به سرعت صفحه توجه کنید

قبلاً در مورد AMP صحبت کرده اید ، وقت آن است که بدانید که عقیده رایج که نشان می دهد سرعت گاهی اوقات همه چیز است ، اکنون به یک واقعیت تنظیم شده تبدیل شده است. مردم آرزو دارند سریع به سوالات آنها پاسخ داده شود. در واقع ، با بیشترین سرعت ممکن. 

سرعت صفحه ارتباط با بهبود رتبه گوگل
سرعت صفحه تاثیر بهبود رتبه گوگل

بهینه شده باشید

امروزه استفاده از تلفن های هوشمند بسیار محبوب است. جستجوهای موبایل مدت طولانی است که جستجوهای دسک تاپ را پشت سر می گذارد. اکنون این روند در طراحی و به روزرسانی “همراه اول” وجود دارد ، اما حقیقت در جای دیگری نهفته است. شما نباید در یک دسته یا دسته دیگر جای بگیرید ، به یکی بیشتر از دیگری اهمیت دهید ، بلکه در واقع به چند پلتفرم بروید. مخاطبان بزرگ از همین جا هستند. 

بالا بردن رتبه سایت در گوگل وردپرس اطمینان حاصل کنید که از تغییر مسیرهای صحیح استفاده کنید

اطمینان حاصل کنید که از تغییر مسیرهای صحیح استفاده می کنید و اینها 301 تغییر مسیر هستند نه 302. این بهترین راه برای ایجاد مسیری روشن برای تصحیح صفحات برای کاربران است. در حالی که تغییر مسیر 302 پیام محتوای صفحه را “به طور موقت منتقل شده” منتقل می کند ، 301 به معنای انتقال دائمی یک صفحه به مکان جدید است. در اینجا دلیل 301 تغییر مسیر (مفیدتر) مفید شناخته شده است:

رتبه بندی خود را با بک لینک افزایش دهید

بک لینک ها به گوگل می گویند سایت شما معتبر است و ارزش رتبه بندی دارد.

افزایش رنکینگ گوگل با لینک خارجی
بهبود رتبه بندی با بک لینک

برای رتبه بندی وب سایت جدید خود به یک استراتژی لینک سازی نیاز دارید تا اقتدار خود را افزایش دهید.

با تجزیه و تحلیل رقبا شروع کنید تا بفهمید از کجا لینک می گیرند.

برخی از مزایای ایجاد بک لینک

 • رتبه بندی پیشرفته موتور جستجو
 • قابلیت مشاهده برند را افزایش می دهد
 • اقتدار دامنه را افزایش می دهد
 • میزان مراجعه به مراجعه کنندگان را افزایش می دهد
 • اعتبار و اعتماد وب سایت شما را بهبود می بخشد.

به موارد بالا توجه کنید: چرا سایتها تصمیم گرفتند به رقبای شما پیوند دهند؟ این صفحه چه فایده ای برای پیوند دارد؟

استراتژی های ایجاد پیوند رقبای خود را با ابزارهایی مانند Ahrefs ، SpyFu و SEMrush مهندسی معکوس کنید.

نقشه های سایت خود را مرتب کنید

اولین چیزی که گوگل هنگام رتبه بندی وب سایت ها به آن نگاه می کند ، فایل نقشه سایت است. حتماً یکی را دریافت کنید و آن را دائماً به روز کنید (افزونه هایی هستند که این کار را برای شما انجام می دهند). نقشه سایت شما تغییرات را به Google اطلاع می دهد تا بداند چه زمانی صفحات و به روزرسانی های جدید را مرتب می کند.

بنابراین چگونه وب سایت خود را به شماره 1 می رسانید؟

سلب مسئولیت سریع: هیچ پاسخ خاصی در مورد نحوه رسیدن به موقعیت 1 وجود ندارد. این معمولاً ترکیبی از عوامل رتبه بندی فوق ، تعیین و بودجه در نظر گرفته شده برای پروژه است.

وب سایت ها با بهره گیری از این عوامل رتبه بندی ، رتبه اول گوگل را دارند. آنها این کار را با ردیابی تمام داده های خود و آزمایش مداوم و آزمایش مجدد رویکردهای مختلف انجام می دهند.

یکی از بزرگترین عوامل شامل قدرت دامنه شما می شود که یک معیار تجمعی از مشخصات پیوند ورودی شما ، نسبت پیوندهای dofollow به nofollow و همچنین ارتباط انکر تکست است. با ترکیب این موارد به Google می گویند دامنه شما چقدر معتبر است و آیا قابل اعتماد است.

نتیجه

رتبه بندی وب سایت جدید شما یک استراتژی طولانی مدت است – برای گرفتن نتیجه مدتی طول می کشد ، اما برای سالهای آینده ترافیک ارگانیک (رایگان) با کیفیت بالا را برای شما به ارمغان می آورد.

افزایش رتبه در گوگل طول میکشه

با انتظار طولانی مدت اولیه دلسرد نشوید ، با روشهای مناسب SEO ، سایت شما در نهایت شروع به رتبه بندی و افزایش رتبه سایت در موتور جستجو google شوید.با مراقبت از عملکرد خود و اندازه گیری نتایج ، با استفاده از Google Analytics بر میزان بازدید خود نظارت کنید.

تعریف کامل سئو همراه با توضیح

منبع :source

منبع شماره 2 source

‫6 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *