مزرعه لینک چیست وچگونه مزرعه پیوند را شناسایی کنم


امروزه ، وب سایت هایی که از مزرعه لینک یا Link farm زیاد استفاده می کنند ، بذارید مثالی بزنم وب سایت را به عنوان یک کیک خوشمزه تصور کنید ، هر قطعه کوچک این قطعه مربوط به یک پیوند است ، وقتی قطعه کیک به تعداد زیادی قطعه تقسیم شود ، ارزشی که به همراه می آورد بسیار ناچیز خواهد بود ، از برخی جهات نتیجه عکس دارد. و نتیجه بسیار بدی روی بهینه سازی وب سایت میذارد

مزرعه لینک چیست؟

مزرعه های لینک مانند هر صفحه معمولی به نظر می رسند ، اما بیشتر مطالب غیرمجاز و بی ربط هستند و اغلب برای یک کاربر متوسط ​​اینترنت بی فایده هستند. اشتباه نکن پیوندهای ورودی مفید هستند ، اما فقط در مواردی که از کیفیت بالایی برخوردار باشند. شرکت ها و صاحبان مشاغل به طور کلی برای جهش سریع در رتبه بندی موتور جستجوگر خود ، هزینه های زیادی برای خرید لینک از یک مزرعه لینک به صورت عمده انجام می دهند.تنها هدف یک مزرعه لینک ، دستکاری موتورهای جستجو است.

مزرعه لینک چیست
LINK farm

چگونه مزرعه پیوند را شناسایی کنم؟

روش های مختلفی وجود دارد که می تواند سایت را به عنوان مزرعه پیوند شناسایی کند:

  • اگر پیوند ویژگی اصلی لیست باشد ، یک مزرعه پیوند است.
  • مشتریان در صفحه ای قرار می گیرند که مربوط به درخواست آنها نیست ، در نتیجه نرخ پرش بالا و از همه مهمتر نرخ تبدیل کم است.
  • مزارع پیوند را می توان با دست ایجاد کرد ، اما بسیاری از آنها با استفاده از برنامه های خودکار ساخته می شوند.

مزرعه لینک می تواند اعتبار شما را پایین بیاورد

اصل EAT برای موفقیت وب سایت شما ضروری است. هنگام رتبه بندی وب سایت شما ، موتورهای جستجو تخصص ، اقتدار و قابلیت اطمینان وب سایت شما و محتوایی که در آن قرار می دهید را در نظر می گیرند. این فاکتورها حتی از اهمیت بالاتری برخوردار هستند که می توانند زندگی کاربران را تحت تأثیر قرار دهند و یا هزینه های بالایی برای آنها داشته باشند. پیوندهای بی کیفیت که از یک مزرعه پیوند بدست آمده اند می توانند به میزان قابل توجهی اعتبار وب سایت شما را نزد مشتریان و موتورهای جستجو کاهش دهند.

مزرعه پیوند اعتبار شما از بین می بره

اگر مشتری ها لینک وب سایه دار در وب سایت شما پیدا کنند ، احتمال بی اعتمادی به خدمات شما بسیار زیاد است. پیوندهای ورودی از وب سایت های بزرگسالان ، سایت های قمار یا انجمن هایی با زبان توهین آمیز باعث از بین رفتن اعتبار شما می شود. و وقتی این حرف را می زنیم به ما اعتماد کنید. بیشترین پیوندها از مزارع پیوند مربوط به اینگونه وب سایتهاست تکنیک های جستجوگرها برای کلاه سیاه باعث می شود شما با موتورهای جستجو و مشتریان هیچ امتیازی کسب نکنید ، بنابراین باید از آنها دور شوید.

برای به دست آوردن بک لینک ، محتوای با کیفیت بالا ایجاد کنید

یکی دیگر از روش های موثر برای به دست آوردن بک لینک های با DA بالا تمرکز بر روی محصولات ، خدمات و محتوای خود است. با خدمات و محتوای با کیفیت بالا ، می توانید در بررسی ها و نظرات در انجمن های مختلف ، بک لینک طبیعی بدست آورید. بازبینی ها در افزایش رتبه و اعتبار شما فوق العاده مفید هستند. موتورهای جستجو به طور فزاینده ای در هنگام رتبه بندی وب سایت ها بر روی تجربه کاربر متمرکز می شوند و بررسی های خوب از مشتریان می تواند کمک زیادی به تقویت جایگاه شما به عنوان یک ارائه دهنده خدمات معتبر کند. علاوه بر این ، با بسیاری از بررسی های خوب زیر کمربند خود ، می توانید فروش بیشتری داشته باشید. فقط 13٪ از مصرف کنندگان اظهار دارند که در مشاغل با رتبه بندی 1 یا 2 ستاره سرمایه گذاری می کنند. بنابراین ، از مزرعه های پیوندی دوری کنید و منابع خود را معطوف ارائه خدمات با کیفیت بالا و بررسی های عالی کنید.

از مزرعه لینک به “مزرعه محتوا”

قبل از هر کاری سئو کلاه سفید یاد بگرید .و اگر می خواستید بهینه سازی SEO خارج از صفحه را انجام دهید ، باید از پست های خاص گروه هدف مراقبت کرده و این پست ها را با لینک به وب سایت خود در مکان مناسب شبکه قرار دهید. به طور قابل توجهی بیشتر از قبل از ورود گسترده در مزارع پیوند کار بیشتر است. اما ارائه دهندگان متبحر به طور طبیعی توانایی کسب درآمد از این موضوع را پیدا کردند: مقالاتی از جمله پیوند به وب سایت خود را منتشر کنید

چگونه می توان تشخیص داد که وب سایتی از مزرعه لینک استفاده کرده است؟

“بهترین راه برای تشخیص اینکه سایتی توسط Google به عنوان مزرعه پیوند در نظر گرفته شده است ، یافتن پیج رنک آن است. بهترین راه برای این کار نصب نوار ابزار Google در مرورگر خود است (برای IE و Firefox). سپس می توانید به صفحه مورد نظر گشت و گذار کنید. از آنجا که PageRank یک فناوری Google است ، بهتر است از منبع نظر خود را بپرسید.

کشاورزی لینک توضیح دهید

موتورهای جستجو قبلاً در ایجاد تولید لینک بسیار آسیب پذیر بودند زیرا در درجه اول این دلیل کار می کردند که اگر بسیاری از سایت ها به آن پیوند داشته باشند از اقتدار بیشتری برخوردار هستند. این اغلب شکست می خورد زیرا موتورهای جستجو برای رتبه بندی نتایج بر اساس آنچه بیشترین کاربرد را برای کاربر دارد ، پیشرفت کرده اند. این بدان معناست که یک لینک از یک سایت با اعتماد محتوای یا مشابه محتوای به صفحه به آن است که ارتباط به ارزش بیش از لینک های تصادفی از بسیاری از سایت های است.

نتیجه گیری

لینک مزرعه گروهی از وب سایت ها است که به یکدیگر پیوند می دهند. آنها معمولاً بطور خودکار ایجاد می شوند تا دستی.اگر مدیران سایت سعی کنند تعداد بک لینک های وب سایت خود را از طریق لینک سازی به طور مصنوعی افزایش دهند ، موتورهای جستجو این رفتار را به طور کلی مجاز می دانند. تخلف ممکن است منجر به پایین آمدن یا حتی حذف شدن صفحه صفحه یک سایت شود.

افت رتبه سایت در گوگل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *