سئو

راهکارهای بهبود رتبه الکسا (Alexa) وب سایت و کاهش رتبه الکسا

فقط به این دلیل که شما اینجا هستید ، ما وبلاگ نویس یا بازاریاب اینترنتی را در درون شما می شناسیم که دوست دارد قدرت کیفیت وب سایت / وبلاگ شما را با استفاده از رتبه بالاتر الکسا نشان دهد. این معیارها توسط یک شرکت متعلق به آمازون ، alexa ، در یک بازه زمانی نسبتاً کم ، توانسته است مورد بحث وبلاگ نویسان و بازاریابان اینترنتی قرار گیرد. از آنجا که تبلیغ کنندگان این معیارها را هنگام انتخاب وب سایت / وبلاگ برای فعالیت های خود در نظر می گیرند ، بسیار خوب خواهد بود اگر شما می توانید برای بهبود رتبه الکسا در وب سایت یا وبلاگ خود ، به ویژه وبلاگ ها ، تلاش کنید ، زیرا وبلاگ ها به جنبه های درآمد وابسته به تبلیغات هستند. 

کاهش رتبه الکسا

الکسا به عنوان معیاری برای تعیین کیفیت شبکه جهانی وب ، ضمن تعیین رتبه خود ، اولین ترافیک وب سایت شما را در نظر می گیرد. بنابراین ، اگر می خواهید رتبه alexa خوبی داشته باشد یعنی رتبه الکسا کاهش دهید .باید حداکثر تلاش را برای افزایش ترافیک به وبلاگ خود انجام دهید. برای این کار می توانید روش های مختلفی را انتخاب کنید؛ به عنوان مثال ، مبتنی بر سئو و غیره. در میان این نکات ، یکی ، همه می توانند پیروی کنند و هر کس که باید پیروی کند ، وبلاگ نویسی مداوم است.

کاهش رتبه الکسا
کاهش رتبه الکسا

آموزش بهبود رتبه الکسا رایگان

Alexa Rank که یک شرکت تابعه از غول تجارت الکترونیکی آمازون است ، ایجاد شده است ، رتبه الکسا یک اندازه گیری نسبی از محبوبیت وب سایت ، مبتنی بر ترافیک ، در مقایسه با سایر سایت ها است.

تعداد بازدیدکنندگان و بازدیدهای منحصر به فرد صفحه که طی سه ماه گذشته ایجاد می کند ، بر Rank الکسا آن تأثیر می گذارد. هرچه بازدیدکنندگان و بازدیدهای صفحه منحصر به فرد تر در این مدت یک وب سایت را جذب کند ، Ranking پایین تر خواهد بود.

می توانید رتبه الکسا وب سایت خود را در alexa.com/siteinfo یا با بارگیری و نصب افزونه مرورگر الکسا در alexa.com/toolbar بررسی کنید. اگر وب سایت شما در حال حاضر Ranking alexa را ​​ندارد ، احتمالاً در سه ماه گذشته ترافیک کافی برای اینترنت ، شرکت ایجاد نکرده است تا آن را ثبت کند.

بهبود رتبه الکسا
بهبود رتبه alxa

صفحات قدیمی را برای بهبود رتبه الکسا به روز کنید

برای بهینه سازی وب سایت خود برای رتبه الکسا پایین تر ، با افزودن مطالب جدید به آنها ، صفحات قدیمی را به روز کنید. موتورهای جستجو فرکانس که صفحات در هنگام محاسبه رتبه های جستجو به روز می شوند را تجزیه و تحلیل می کنند.

اگر به ندرت یا هرگز صفحه ای را در وب سایت خود بروزرسانی نمی کنید ، موتورهای جستجو فرض می کنند که شما آن را رها کرده اید. آنها صفحه رها شده را در پایین صفحات نتایج موتور جستجو (SERP) دفن می کنند که در آن ترافیک ناکام است.

از طرف دیگر با به روزرسانی صفحات وب سایت خود ، موتورهای جستجو آنها را بالاتر می برند زیرا حاوی محتوای تازه هستند.


بسته Alexa Pro را خریداری کنید

اگر بودجه دارید ، خرید اشتراک Pro Pro خوب است. هزینه آن 9.99 دلار در هر ماه است و دارای ویژگی های بسیاری از جمله بررسی سایت ، مانیتور به موقع ، گوش دادن به سایت بهبود یافته و موارد دیگر می باشد. شما می توانید ویژگی های استراحت را در اینجا بررسی کنید: https://www.alexa.com/plans نکته جالب در بسته حرفه ای این است که آنها یک کد رهگیری (مانند Google Analytics ) ارائه می دهند که می تواند بازدید کنندگان دقیق شما را بشمارد و داده های بسیار مجزا را در صفحه alexa عمومی سایت شما نشان می دهد.

صفحات جدید را برای بهبود رتبه الکسا منتشر کنید

علاوه بر به روزرسانی صفحات قدیمی در وب سایت شما ، انتشار صفحات جدید با محتوای مرتبط و جذاب می تواند رتبه الکسا سایت شما را بهبود ببخشد. هر صفحه جدید از محتوای با کیفیت بالا ، فرصت های جدیدی برای رتبه بندی ارائه می دهد.

برای صدها کلمه کلیدی Ranking صفحات سنگین برای محتوای غیر معمول نیست. طبق گفته های اهرف ، در حقیقت میانگین صفحه در میان 20 نتیجه جستجو تقریباً 400 کلمه کلیدی دیگر را در اختیار دارد. اعطا می شود ، برخی از این کلمات کلیدی ممکن است فقط در هر ماه چند بازدید کننده را هدایت کند ، اما اگر به طور مرتب صفحات جدیدی از مطالب مرتبط و جذاب را منتشر کنید ، می تواند به سرعت اضافه شود.

تصاویر را بهینه کنید

بهینه سازی تصاویر در محتوای وب سایت شما باعث افزایش رتبه الکسا پایین برای سایت شما می شود. چه JPEG ، GIF ، PNG یا هر قالب دیگر ، آنها باید نام خانوادگی مربوطه را داشته باشند. بازدید کنندگان به طور کلی نام های تصاویر را نمی بینند ، اما موتورهای جستجو هنگام خزیدن وب سایت شما ، آنها را بررسی می کنند.

استفاده از نامهای مربوطه به موتورهای جستجو کمک می کند تا تصاویر وب سایت خود را شناسایی و درک کنند. به نوبه خود ، ممکن است تصاویر سایت شما در Google تصاویر و بینگ تصاویر بالاتر باشد و صفحاتی که در آن تصاویر قرار دارند ممکن است در SERP های استانداردRanking بالاتری داشته باشند.

افزایش سرعت یک راهکار برای بهبود رتبه الکسا

آیا می دانید سرعت وب سایت شما می تواند در رتبه الکسا آن تأثیر بگذارد؟ میانگین مدت زمانی که بازدید کنندگان باید منتظر بارگذاری وب سایت شما باشند ، بر تعداد بازدیدهای صفحه ای که جذب می کنند تأثیر می گذارد.

طبق مطالعه ای که توسط گروه آبردین انجام شده است ، هر بازدید کننده دوم اضافی باید منتظر بازدید 11٪ از صفحه باشد. اگر متوسط ​​بار بار وب سایت شما در حال حاضر سه ثانیه است اما به شش ثانیه افزایش می یابد ، به عنوان مثال ، می توانید حدود یک سوم بازدیدهای صفحه کمتر داشته باشید.

و با مشاهده صفحه کمتر ، وب سایت شما دارای Ranking alexa بالاتر و جذاب تر خواهد بود.

برای افزایش رتبه الکسا از محتوای سندیکا استفاده نکنید

از ایجاد محتوای محتوای وب سایت خودداری کنید. در حالی که همگام سازی محتوا در وبلاگ های دیگر مرتبط و کانال های آنلاین بی ضرر به نظر می رسد ، می تواند رتبه الکسا وب سایت شما را بالا ببرد.

البته پیوند دادن محتوا شامل انتشار محتوای وب سایت شما در سایت های دیگر است..نحوه انجام سئو محلی

متأسفانه ، محتوای سندیکایی به کاربران انگیزه بازدید از وب سایت شما را نمی دهد.

اگر محتوای وب سایت خود را در وبلاگ دیگری منتشر کنید ، کاربران ممکن است به سادگی به وبلاگ مراجعه کنند تا آن را مطالعه کنند. علاوه بر این ، محتوای سندیکا ، به طور تعریف ، محتوای تکراری است. هنگامی که گوگل یا بینگ با همان مطالب منتشر شده در دو یا چند وب سایت مواجه می شوند ، سعی می کنند وب سایتهایی را منتشر کنند که اول آن را منتشر کردند.

هرچند مواردی وجود دارد که موتورهای جستجوگر وب سایت اشتباه را رتبه بندی می کنند. اگر موتورهای جستجو بر این باورند که محتوای سندیکا شده وب سایت شما در ابتدا در یک سایت متفاوت ظاهر می شود ، وب سایت شما برای آن محتوا رتبه نمی دهد.

برای بهبود رتبه الکسا در رسانه های اجتماعی تبلیغ کنید

ارتقاء وب سایت شما در شبکه های محبوب رسانه های اجتماعی می تواند Ranking الکسا را ​​از چند طریق پایین بیاورد.

ابتدا ، بازدید کنندگان را مستقیماً به وب سایت شما هدایت می کند. وقتی پیام یا توییتی با پیوند به وب سایت خود ایجاد می کنید ، دنبال کنندگان شما یا سایر کاربران رسانه های اجتماعی ممکن است برای بررسی سایت شما روی پیوند کلیک کنند.

دوم ، بازاریابی در رسانه های اجتماعی رتبه های بالاتری را در SERP ها کسب می کند. بینگ در الگوریتم رتبه بندی خود از سیگنال های اجتماعی مانند لایک فیس بوک و بازتوییت توییتر استفاده می کند.

در حالی که الگوریتم Google مستقیماً تحت تأثیر آنها قرار نمی گیرد ، اما سیگنال های اجتماعی هنوز هم می توانند در رتبه بندی گوگل وب سایت شما تأثیر بگذارند. از آنجا که پروفایل ها و حساب های رسانه های اجتماعی وب سایت شما سیگنال های اجتماعی ایجاد می کنند ، احتمالاً باعث ایجاد بک لینک های بیشتری می شود.

صرف نظر از عملکرد وب سایت شما ، موفقیت آن به ترافیک بستگی دارد. Traffic ، خون دیجیتالی است که عملکرد وب سایت شما را تضمین می کند. این بازدید کننده را به سایت شما می آورد که برخی از آنها روی تبلیغات ، فرم های کامل یا خرید محصولات کلیک می کنند.

با بهینه سازی وب سایت شما برای رتبه alexa پایین تر ، ترافیک بیشتری ایجاد می کند.

چگونه به سرعت سریع الکسا را ​​بدست آوریم

در مقایسه با الگوریتم های پیشرفته سئو گوگل ، الکسا هنوز در وضعیت نسبتاً بدوی قرار دارد. الکسا به راحتی قابل دستکاری است و یک کاربر تنها می تواند بر Ranking alexa آنها تأثیر بگذارد به گونه ای که با Google امکان پذیر نیست. در حقیقت ، اگر ابزاری برای تغییر آدرس IP خود دارید ، می توانید به راحتی صفحات نمایش وب سایت خود را تنظیم کنید.

اگر می خواهید به سرعت Ranking alexa را ​​بالا ببرید ، گزینه های شما در اینجا آمده است.

درک محاسبه

دقیقاً چگونگی تجزیه و تحلیل داده های alexa مشخص نیست. با این حال ، ما می دانیم که این شامل فاکتورهایی است که شما می توانید کنترل کنید. بخشی از معادله نتیجه آنالیز رفتاری الکسا است. این فراتر از کنترل شماست. اما تعداد بازدیدها / بازدیدهای صفحه که دریافت می کند یک عاملی است ، همچنین تعداد کاربران بی نظیر است. می توانید از دو مرحله ساده سوء استفاده کنید.

افزونه مرورگر Alexa Rank را نصب کنید

اگر می خواهید در رتبه بندی الکسا کار خود را شروع کنید ، بارگیری نوار ابزار ضروری است. این نوار ابزار نه تنها اطلاعاتی در مورد رتبه الکسا از وب سایت هایی که بازدید می کنید به شما ارائه می دهد .

بازدید از وب سایت خود هر روز ایده خوبی است. می توانید به سادگی وب سایت خود را به عنوان صفحه اصلی خود تنظیم کنید تا از اولین بار که مرورگر خود را باز می کنید ، به آن مراجعه کنید. توجه داشته باشید که بازدید از یک صفحه وب از همان آدرس IP چندین بار در همان روز ، به عنوان تعداد بازدیدهای چند صفحه حساب نمی شود. می توانید با استفاده از چندین آدرس IP این کار را دور بزنید. یک سرویس VPN یا پروکسی به شما یک آدرس IP جدید اختصاص می دهد و باعث می شود کاربر جدیدی در الکسا باشید. اگر می خواهید به سرعت در میان رده ها تشدید شوید ، ممکن است خودتان به همان تعداد ممکن صفحه نمایش دهید.

انتشار محتوای با کیفیت بالا با یک برنامه منظم

در اینجا بخشی از توصیه ها وجود دارد که برای هرکسی که قبلاً در زمینه SEO کار کرده است آشنا خواهد بود. در مورد رتبه بندی سئو و الکسا هم Ranking بندی شده ، تبلیغ مطالب محبوب و مرتبط است تا کاربران بهترین تجربه ممکن را کسب کنند. در حالی که می توان اقداماتی را برای تأثیرگذاری در رتبه بندی شما در صفحات نتایج موتور جستجو یا رتبه الکسا انجام داد ، در هر دو مورد ، ساختن ارگانیک ایستاده شما بسیار مؤثر است.

به عنوان مثال ، همیشه می توانید به کسی برای پیوند دادن به وب سایت خود بپردازید ، اما اگر قادر باشید به طور مرتب محتوای با کیفیت بالا تولید کند ، این موارد بطور خودکار اتفاق می افتد. نه تنها آنها به طور خودکار اتفاق خواهند افتاد ، بلکه نیازی به پرداخت هزینه این امتیاز نیز نخواهید بود.

آیا ترفند یا برش کوتاهی برای بهبود الکسا وجود دارد؟

با توجه به اینکه SEO بیشتر وقت خود را می گذرد ، بسیاری از دارندگان وب سایت احساس می کنند که وقت ندارند برای اختصاص دادن به رتبه های الکسا خود را اختصاص دهند. با این حال ، مواردی وجود دارد که می توانید برای بهبود سریع رتبه خود استفاده کنید.خواندن پیوندهای خارجی که برای SEO

الکسا چگونه کار می کند؟

الکسا برای اندازه گیری محبوبیت نسبی وب سایت ها طراحی شده است. با تجزیه و تحلیل تعداد بازدید کنندگان منحصر به فرد که یک وب سایت در یک دوره سه ماهه دریافت کرده و در تحلیل رفتاری خود به این هدف دست می یابد. Alexa با استفاده از داده های جمع آوری شده از کاربران نوار ابزار Alexa ، می تواند چگونگی تعامل کاربران با وب سایت ها را بفهمد و بنابراین ، تخفیف هایی راجع به رفتار برای محبوبیت وب سایت ها کسب کند.

روشی که alexa کار می کند بسیار ساده تر از موتور جستجو مانند گوگل است. برای صاحبان وب سایت ، این فرصت ها را برای افزایش نمرات Alexa خود را بدون نیاز به سرمایه گذاری زیاد فراهم می کند. علاوه بر این ، نمره alexa را ​​می توان در مقایسه با سئو به سرعت مقایسه کرد.

پراکسی قدرت

اگر می خواهید تعداد بازدیدهای صفحه که وب سایت شما در نظر الکسا دریافت می کند را افزایش دهید ، به راحتی نمی توانید خودتان را به طور مکرر وصل کنید. الکسا بازدیدهای چندگانه از همان آدرس IP را به عنوان یک بازدید واحد درمان خواهد کرد. شما نمی توانید آنها را در طول یک روز جمع کنید. اما اگر روشی برای تغییر آدرس IP خود دارید ، دور زدن این حد آسان است.

متداول ترین روش برای انجام این کار استفاده از VPN یا پروکسی است. اگر می خواهید نمای صفحه خود را به میزان قابل توجهی تورم کنید ، یک پروکسی بهتر است زیرا می توانید از یک آدرس IP در حال چرخش استفاده کنید ، در حالی که تغییر آدرس های IP به طور منظم در VPN بیشتر دردسر است.

اگر شما می دانید که چگونه یک ربات را برای پیاده سازی خودکار وب سایت خود پیکربندی کنید ، مجدداً ترک کنید ، به یک آدرس IP جدید بپیچید ، و دوباره با یک IP جدید به وب سایت مراجعه کنید ، تولید نمای صفحه آسان است.

درحال بازنویسی صفحه ها

بازدید چندین بار از وب سایت خود از آدرس های IP مختلف ، الکسا را ​​به این فکر می اندازد که چندین کاربر منحصر به فرد به وب سایت شما دسترسی دارند. دستکاری الکسا به این روش بسیار آسان است ، به خصوص هنگامی که آن را با اقدامات انجام شده در گوگل برای جلوگیری از کلاه سیاه و سئو مصنوعی مقایسه می کنید.

البته اگر بتوانید سایر کاربران الکسا را ​​متقاعد کنید که به طور ارگانیک به وب سایت شما مراجعه کنند ، پس از استفاده از یک پروکسی ترجیح می دهید. به یاد داشته باشید که الکسا رفتار کاربر را در نظر می گیرد و این مزایای تعداد زیادی بازدید از صفحه را محدود می کند. در برخی از زمان ، شما باید تعامل کاربر ایجاد کنید.

مطمئن شوید که از نوار ابزار دارید

اگر به نمره الکسا خود اهمیت دهید نوار ابزار الکسا ضروری است. نوار ابزار نه تنها اطلاعات الکسا را ​​در مورد وب سایت هایی که بازدید می کنید به شما ارائه می دهد بلکه به شما این امکان را می دهد تا داده های خود را به پروژه کمک کنید. به عنوان بازدید ، از وب سایت خود با تعداد ابزارهای نصب شده بازدید کنید. وب سایت خود را به عنوان صفحه اصلی خود تنظیم کنید و هر روز به صورت خودکار از آن بازدید خواهید کرد.

اگر می خواهید به سرعت رتبه الکسا را ​​افزایش دهید ، بهترین راه تولید مقادیر ویروسی با کیفیت بالا است. اگر بتوانید کاربرانی را که به طور مرتب به وب سایت شما مراجعه می کنند ، مشاهده کنید ، فقط بازدیدهای صفحه را ندارید. شما همچنین تعامل با ارزش مخاطب را خواهید داشت.

آیا باید برای الکسا مانند آنچه برای گوگل انجام می دهم بهینه سازی کنم؟

الکسا هنوز هم نسبتاً جوان است. هرکسی که در زمان جوانی گوگل را به خاطر آورد ، می داند که دروس مهمی وجود دارد که یک megacorp با فناوری پیشرفته باید از طریق تجربه یاد بگیرد. الکسا رشد طبیعی Google نداشته است. الکسا از لحظه آغاز به کار پر از پول نقد ، با بهره گیری از جریان های وسیعی از داده های موجود در وب سایت آمازون ، پمپ کرد. در نتیجه ، الکسا هنوز هم از برخی مسائل پرتحرک رنج می برد.

به گفته این ، اگر به هر حال وب سایت خود را برای سئو بهینه سازی می کنید ، نیازی به انجام کارهای ویژه برای درخواست تجدیدنظر در الکسا ندارید. از این نظر مانند گوگل نیست. اگر مرتباً محتوای خوبی را تولید می کنید ، یک جریان ثابت از صفحه مشاهده می کنید. اگر همچنین ابرداده خود را به ترتیب مرتب کنید و از بهترین روشهای SEO پیروی کنید ، رتبه الکسا را ​​به حداکثر می رسانید.

در کل ، ارزش آن را دارد که از Ranking الکسا خود آگاه باشید. اگر هیچ چیز دیگری نیست ، این یک معیار مفید از محبوبیت نسبی است. 

چگونه رتبه الکسا مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد؟

رتبه های الکسا برای مقایسه عملکرد وب سایت های مختلف به یک معیار رواج فزاینده ای تبدیل می شوند. اما هنوز هم رمز و رازهای زیادی در مورد نحوه کارکرد آن وجود دارد. این چیزی است که ما تاکنون می شناسیم.

داده های نمونه

سوال بزرگ با خدماتی مانند رتبه الکسا این است که داده ها از کجا به دست می آیند. ما به آنچه در این داده ها به زودی انجام می شود خواهیم رسید ، اما در حال حاضر ، اجازه دهید روی خود داده متمرکز شویم. البته ، مانند هر تجارت بزرگ فناوری ، آمازون به داده های زیادی درباره کاربران خود دسترسی دارد. اما تاریخی که آمازون در اختیار کاربران خود قرار می دهد در مورد رتبه بندی وب سایت ها چندان مورد استفاده قرار نمی گیرد. برای اینکه رتبه بندی نسبی را به روشی که الکسا انجام می دهد ، به وب سایتها بدهد ، باید اطلاعاتی در مورد خود وب سایت ها داشته باشد.

داده های تحلیلی زیادی در مورد وب سایت ها وجود دارد که بصورت رایگان و فوراً در دسترس است. این داده ها می توانند به راحتی در الگوریتم های آمازون کار شوند تا بتوانند از داده های موجود به عنوان بخشی از فرایند رتبه بندی استفاده کنند. الکسا این داده ها را با داده هایی که از طریق نوار ابزار Alexa جمع آوری شده اند ، ترکیب می کند. نوار ابزار Alexa یک نوار ابزار مرورگر اختصاصی است که کاربران می توانند به منظور مشاهده اطلاعات در مورد صفحات وب که بازدید می کنند ، نصب کنند. این اطلاعات شامل رتبه بندی صفحه الکسا و پیوند به صفحات دیگر است که از نظر ماهیت مشابه هستند.

الکسا داده های کاربران نوار ابزار را با هم جمع می کند تا آنچه را که به عنوان نمونه نماینده همه کاربران اینترنت توصیف می کند ارائه دهد. سپس از داده های این گروه ها می توان برای پیش بینی رفتارها و تعامل عمومی کاربر استفاده کرد. این نتایج حاصل از این تجزیه و تحلیل است که الکسا با داده هایی درباره ترافیک وب سایت ترکیب می کند تا معیار محبوبیت را ارائه دهد.

چگونه داده ها در الکسا تحلیل می شوند

آمازون طبعاً دقیقاً دقیقاً چگونگی عملکرد الکسا را ​​تنگ کرده است. آنها به سادگی می گویند که این رتبه با استفاده از یک روش اختصاصی محاسبه می شود. آنها ادامه می دهند که این روش از ترکیبی از نمایش صفحه در طی 3 ماه گذشته و میانگین بازدید کنندگان روزانه منحصر به فرد استفاده می کند.

اما فراتر از آن و توضیح اینکه رتبه alexa معیار محبوبیت نسبی بین وب سایت ها است ، اطلاعات دقیقی از نظر تعیین چگونگی تعیین رتبه الکسا در دست نیست. خود آمازون مطمئناً زیاد حرف نمی زند.

چرا باید رتبه الکس خود را بهبود بخشید؟ واقعا مهم است؟

یکی از دلایل عالی برای بهبود رتبه سایت در الکسا این است که بعد از گذراندن یک میلیون امتیاز در رتبه الکسا ، می توانید سؤالات خود را در HARO ارسال کنید . HARO (به یک خبرنگار کمک کنید) یک سرویس آنلاین رایگان است که روزنامه نگاران را به عموم مردم وصل می کند. این برنامه به گونه ای طراحی شده است که روزنامه نگاران بتوانند از افرادی با تخصص در یک زمینه خاص ، نقل قول هایی را بدست آورند. هنگامی که به HARO بپیوندید ، می توانید به عنوان “منبع” برای دریافت ایمیل 3 بار در روز ثبت نام کنید که حاوی لیستی از سؤالات روزنامه نگار مورد تأیید است. با پیوستن به عنوان یک روزنامه نگار ، می توانید پرس و جو را ارسال کنید که از طریق فهرست 800،000+ افرادی که به عنوان منبع ثبت نام کرده اند به لیست ایمیل ارسال شود.

بهبود رتبه الکسا
چرا باید رتبه الکس خود را بهبود بخشید

روش های کلاه سیاه کاهش سریع رتبه الکسا

1:سایت های تبادل ترافیک

اکنون می دانید که آوردن بازدید واقعی به سایت خود یکی از راه های بهبود رتبه الکسا است. این را می توان با سایت های تبادل ترافیک دستکاری کرد. انگیزه ای ندارم که آنها را در اینجا لیست کنم. اما اگر Google آن را امتحان کنید ، مطمئن هستم که لیست آنها را خواهید گرفت.

2:برنامه های جعلی تقویت الکسا

این سرویس ها آثاری مشابه سایت های تبادل ترافیک هستند. اما در این مورد آنها اطمینان حاصل می کنند که تمام مبدل هایی که نوار ابزار الکسا روی مرورگرهای خود نصب کرده اند.

روش بهبود سریع الکسا
روش های کلاه سیاه برای رتبه الکسا

نتیجه

جای بحث نیست که Ranking الکسا بسیار مهم است تا جایی که محبوبیت سایت در اولویت شما قرار دارد. ما امیدواریم که پیروی از این روشها به شما کمک کند تا وبلاگ شما در زمان کمتری رتبه Alexa خوبی داشته باشد.

اینکه الکسا رنک تا آنجا که محبوبیت سایت در اولویت شما است از اهمیت بالایی برخوردار نیست. ما امیدواریم که پیروی از این روش ها به شما کمک کند وبلاگ خود در زمان کمتری رتبه الکسا خوبی داشته باشید. آیا ما هیچ نوع روش مفیدی برای بهبود رتبه alexa از دست نداده ایم؟ در این صورت ، از طریق نظرات خود با ما در میان بگذارید.

مطالب مرتبط

منبع

منبع source

نوشته های مشابه

‫5 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا