راهکارهای بهبود رتبه الکسا (Alexa) وب سایت و کاهش رتبه الکسا

افزایش رتبه الکسا

فقط به این دلیل که شما اینجا هستید ، دنبال بهبود یا کاهش رتبه الکسا هستید .ما وبلاگ نویس یا بازاریاب اینترنتی را در درون شما می شناسیم که دوست دارد قدرت کیفیت وب سایت / وبلاگ شما را با استفاده از رتبه بالاتر الکسا نشان دهد. این معیارها توسط یک شرکت متعلق به آمازون ، alexa ، در یک بازه زمانی نسبتاً کم ، توانسته است مورد بحث وبلاگ نویسان و بازاریابان اینترنتی قرار گیرد.بسیاری از دارندگان وب سایت ها به دلیل مزایای مادی و مزایای بازاریابی آرزو دارند که به یک رتبه خوب و پایین در سایت الکسا برسند ، بنابراین بهبود و کاهش رتبه سایت یا وبلاگ شما در الکسا یکی از اصول ایجاد اعتبار سایت شما در اینترنت به منظور دستیابی به سود و سود بیشتر است.

کاهش رتبه الکسا

الکسا به عنوان معیاری برای تعیین کیفیت شبکه جهانی وب ، ضمن تعیین رتبه خود ، اولین ترافیک وب سایت شما را در نظر می گیرد. بنابراین ، اگر می خواهید رتبه alexa خوبی داشته باشد یعنی رتبه الکسا کاهش دهید .باید حداکثر تلاش را برای افزایش ترافیک به وبلاگ خود انجام دهید. برای این کار می توانید روش های مختلفی را انتخاب کنید؛ به عنوان مثال ، مبتنی بر سئو و غیره. در میان این نکات ، یکی ، همه می توانند پیروی کنند و هر کس که باید پیروی کند ، وبلاگ نویسی مداوم است.

کاهش رتبه الکسا
کاهش رتبه الکسا

آموزش بهبود رتبه الکسا رایگان

Alexa Rank که یک شرکت تابعه از غول تجارت الکترونیکی آمازون است ، ایجاد شده است ، رتبه الکسا یک اندازه گیری نسبی از محبوبیت وب سایت ، مبتنی بر ترافیک ، در مقایسه با سایر سایت ها است.

تعداد بازدیدکنندگان و بازدیدهای منحصر به فرد صفحه که طی سه ماه گذشته ایجاد می کند ، بر Rank الکسا آن تأثیر می گذارد. هرچه بازدیدکنندگان و بازدیدهای صفحه منحصر به فرد تر در این مدت یک وب سایت را جذب کند ، Ranking پایین تر خواهد بود.

می توانید رتبه الکسا وب سایت خود را در alexa.com/siteinfo یا با بارگیری و نصب افزونه مرورگر الکسا در alexa.com/toolbar بررسی کنید. اگر وب سایت شما در حال حاضر Ranking alexa را ​​ندارد ، احتمالاً در سه ماه گذشته ترافیک کافی برای اینترنت ، شرکت ایجاد نکرده است تا آن را ثبت کند.

بهبود رتبه الکسا
بهبود رتبه alexa

صفحات قدیمی را برای بهبود رتبه الکسا به روز کنید

برای بهینه سازی وب سایت خود برای رتبه الکسا پایین تر ، با افزودن مطالب جدید به آنها ، صفحات قدیمی را به روز کنید. موتورهای جستجو فرکانس که صفحات در هنگام محاسبه رتبه های جستجو به روز می شوند را تجزیه و تحلیل می کنند.

اگر به ندرت یا هرگز صفحه ای را در وب سایت خود بروزرسانی نمی کنید ، موتورهای جستجو فرض می کنند که شما آن را رها کرده اید. آنها صفحه رها شده را در پایین صفحات نتایج موتور جستجو (SERP) دفن می کنند که در آن ترافیک ناکام است.

از طرف دیگر با به روزرسانی صفحات وب سایت خود ، موتورهای جستجو آنها را بالاتر می برند زیرا حاوی محتوای تازه هستند.و به راحتی کاهش رنکینگ alexa در پی دارد

یک رتبه الکسا معتبر دریافت کنید

اگر در بهبود رتبه الکسا جدی هستید ، می توانید یک عضو معتبر Alexa Rank را با قیمت 19 دلار در ماه خریداری کنید. این عضویت به الکسا کمک می کند تا بازدید مستقیم سایت شما (از جمله صفحات AMP) را اندازه گیری کند. شما ابتدا با نصب کد Alexa روی وب سایت خود شروع می کنید ، سپس به نرم افزار Alexa اجازه می دهید کل سایت شما را اسکن کند. 

صفحات جدید را برای بهبود رتبه الکسا منتشر کنید

علاوه بر به روزرسانی صفحات قدیمی در وب سایت شما ، انتشار صفحات جدید با محتوای مرتبط و جذاب می تواند رتبه الکسا سایت شما را بهبود ببخشد. هر صفحه جدید از محتوای با کیفیت بالا ، فرصت های جدیدی برای رتبه بندی ارائه می دهد.

مطالب جدید برای بهبود رتبه الکسا بذارید
new post برای alexa

برای صدها کلمه کلیدی Ranking صفحات سنگین برای محتوای غیر معمول نیست. طبق گفته های اهرف ، در حقیقت میانگین صفحه در میان 20 نتیجه جستجو تقریباً 400 کلمه کلیدی دیگر را در اختیار دارد. اعطا می شود ، برخی از این کلمات کلیدی ممکن است فقط در هر ماه چند بازدید کننده را هدایت کند ، اما اگر به طور مرتب صفحات جدیدی از مطالب مرتبط و جذاب را منتشر کنید ، می تواند به سرعت اضافه شود.

یافتن کلمات کلیدی مرتبط

عناصر اساسی هر وب سایت موفق متون با کلمات کلیدی مناسب هستند . پیدا کردن کلمات کلیدی مورد استفاده وب سایت هایی که از لحاظ موضوعی مشابه شما هستند. یک تحقیق درباره کلمات کلیدی به شما امکان می دهد که درک کنید که مخاطب هدف شما به دنبال چه چیزی است و چگونه آن را جستجو می کند . با این حال ، به یاد داشته باشید که از کلمات کلیدی که خیلی دنبال آنها نیست نیز استفاده کنید

کلمات کلیدی رقبا را تحلیل کنید

یکی از بهترین راه ها برای دستیابی به نتایج قوی با رتبه بندی بهتر الکسا ، روند مطالعه رقبا برای تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی سایت های آنها است ، زیرا شما باید بهترین سایت های راهنما را جستجو کنید تا کلمات کلیدی را که بیشترین بازدید و بازدید را برای آنها ایجاد می کند ، ایجاد لینک برای سایت های آنها و غیره و هنگامی که آن دسته از کلمات کلیدی را که بیشترین میزان بازدید را به وب سایت هایشان می رساند ، شناختید ، می توانید برای بهبود سایت خود از طریق این کلمات کلیدی کار خود را برای ایجاد حرکت شگرف در سایت خود آغاز کنید.

 ایجاد لینک از سایت های معتبر

از آنجا که من هر روز با نصب افزونه الکسا به سایت خود می دیدم ، اطمینان حاصل کردم که به ساخت لینک از سایت های معتبر که در محدوده من هستند ادامه می دهم.  حضور داشتم که باعث افزایش اعتبار دامنه سایت من شد و به من اجازه داد تا مراجعه کنندگان و ارگانیک بیشتری را جذب کنم.

تصاویر را بهینه کنید

بهینه سازی تصاویر در محتوای وب سایت شما باعث افزایش رتبه الکسا پایین برای سایت شما می شود. چه JPEG ، GIF ، PNG یا هر قالب دیگر ، آنها باید نام خانوادگی مربوطه را داشته باشند. بازدید کنندگان به طور کلی نام های تصاویر را نمی بینند ، اما موتورهای جستجو هنگام خزیدن وب سایت شما ، آنها را بررسی می کنند.

استفاده از نامهای مربوطه به موتورهای جستجو کمک می کند تا تصاویر وب سایت خود را شناسایی و درک کنند. به نوبه خود ، ممکن است تصاویر سایت شما در Google تصاویر و بینگ تصاویر بالاتر باشد و صفحاتی که در آن تصاویر قرار دارند ممکن است در SERP های استانداردRanking بالاتری داشته باشند.

افزایش سرعت یک راهکار برای بهبود رتبه الکسا

آیا می دانید سرعت وب سایت شما می تواند در رتبه الکسا آن تأثیر بگذارد؟ میانگین مدت زمانی که بازدید کنندگان باید منتظر بارگذاری وب سایت شما باشند ، بر تعداد بازدیدهای صفحه ای که جذب می کنند تأثیر می گذارد.

طبق مطالعه ای که توسط گروه آبردین انجام شده است ، هر بازدید کننده دوم اضافی باید منتظر بازدید 11٪ از صفحه باشد. اگر متوسط ​​بار بار وب سایت شما در حال حاضر سه ثانیه است اما به شش ثانیه افزایش می یابد ، به عنوان مثال ، می توانید حدود یک سوم بازدیدهای صفحه کمتر داشته باشید.

و با مشاهده صفحه کمتر ، وب سایت شما دارای Ranking alexa بالاتر و جذاب تر خواهد بود.

برای افزایش رتبه الکسا از محتوای کپی استفاده نکنید

از ایجاد محتوای محتوای وب سایت خودداری کنید. در حالی که همگام سازی محتوا در وبلاگ های دیگر مرتبط و کانال های آنلاین بی ضرر به نظر می رسد ، می تواند رتبه الکسا وب سایت شما را بالا ببرد.

البته پیوند دادن محتوا شامل انتشار محتوای وب سایت شما در سایت های دیگر است.نحوه انجام سئو محلی

متأسفانه ، محتوای سندیکایی به کاربران انگیزه بازدید از وب سایت شما را نمی دهد.

بهبود رتبه alexa بدون استفاده از متحوای تکراری
کلا متحوای کپی برای alexa مضرر

اگر محتوای وب سایت خود را در وبلاگ دیگری منتشر کنید ، کاربران ممکن است به سادگی به وبلاگ مراجعه کنند تا آن را مطالعه کنند. علاوه بر این ، محتوای سندیکا ، به طور تعریف ، محتوای تکراری است. هنگامی که گوگل یا بینگ با همان مطالب منتشر شده در دو یا چند وب سایت مواجه می شوند ، سعی می کنند وب سایتهایی را منتشر کنند که اول آن را منتشر کردند.

برای بهبود رتبه الکسا در رسانه های اجتماعی تبلیغ کنید

ارتقاء وب سایت شما در شبکه های محبوب رسانه های اجتماعی می تواند Ranking الکسا را ​​از چند طریق پایین بیاورد.

ابتدا ، بازدید کنندگان را مستقیماً به وب سایت شما هدایت می کند. وقتی پیام یا توییتی با پیوند به وب سایت خود ایجاد می کنید ، دنبال کنندگان شما یا سایر کاربران رسانه های اجتماعی ممکن است برای بررسی سایت شما روی پیوند کلیک کنند.

دوم ، بازاریابی در رسانه های اجتماعی رتبه های بالاتری را در SERP ها کسب می کند. بینگ در الگوریتم رتبه بندی خود از سیگنال های اجتماعی مانند لایک فیس بوک و بازتوییت توییتر استفاده می کند.

در حالی که الگوریتم Google مستقیماً تحت تأثیر آنها قرار نمی گیرد ، اما سیگنال های اجتماعی هنوز هم می توانند در رتبه بندی گوگل وب سایت شما تأثیر بگذارند. از آنجا که پروفایل ها و حساب های رسانه های اجتماعی وب سایت شما سیگنال های اجتماعی ایجاد می کنند ، احتمالاً باعث ایجاد بک لینک های بیشتری می شود.

چگونه به سرعت سریع الکسا را ​​بدست آوریم

در مقایسه با الگوریتم های پیشرفته سئو گوگل ، الکسا هنوز در وضعیت نسبتاً بدوی قرار دارد. الکسا به راحتی قابل دستکاری است و یک کاربر تنها می تواند بر Ranking alexa آنها تأثیر بگذارد به گونه ای که با Google امکان پذیر نیست. در حقیقت ، اگر ابزاری برای تغییر آدرس IP خود دارید ، می توانید به راحتی صفحات نمایش وب سایت خود را تنظیم کنید.

اگر می خواهید به سرعت Ranking alexa را ​​بالا ببرید ، گزینه های شما در اینجا آمده است.

درک محاسبه

دقیقاً چگونگی تجزیه و تحلیل داده های alexa مشخص نیست. با این حال ، ما می دانیم که این شامل فاکتورهایی است که شما می توانید کنترل کنید. بخشی از معادله نتیجه آنالیز رفتاری الکسا است. این فراتر از کنترل شماست. اما تعداد بازدیدها / بازدیدهای صفحه که دریافت می کند یک عاملی است ، همچنین تعداد کاربران بی نظیر است. می توانید از دو مرحله ساده سوء استفاده کنید.

افزونه مرورگر Alexa Rank را نصب کنید

اگر می خواهید در رتبه بندی الکسا کار خود را شروع کنید ، بارگیری نوار ابزار ضروری است. این نوار ابزار نه تنها اطلاعاتی در مورد رتبه الکسا از وب سایت هایی که بازدید می کنید به شما ارائه می دهد .

بازدید از وب سایت خود هر روز ایده خوبی است. می توانید به سادگی وب سایت خود را به عنوان صفحه اصلی خود تنظیم کنید تا از اولین بار که مرورگر خود را باز می کنید ، به آن مراجعه کنید. توجه داشته باشید که بازدید از یک صفحه وب از همان آدرس IP چندین بار در همان روز ، به عنوان تعداد بازدیدهای چند صفحه حساب نمی شود. می توانید با استفاده از چندین آدرس IP این کار را دور بزنید. یک سرویس VPN یا پروکسی به شما یک آدرس IP جدید اختصاص می دهد و باعث می شود کاربر جدیدی در الکسا باشید. اگر می خواهید به سرعت در میان رده ها تشدید شوید ، ممکن است خودتان به همان تعداد ممکن صفحه نمایش دهید.

درحال بازنویسی صفحه ها

بازدید چندین بار از وب سایت خود از آدرس های IP مختلف ، الکسا را ​​به این فکر می اندازد که چندین کاربر منحصر به فرد به وب سایت شما دسترسی دارند. دستکاری الکسا به این روش بسیار آسان است ، به خصوص هنگامی که آن را با اقدامات انجام شده در گوگل برای جلوگیری از کلاه سیاه و سئو مصنوعی مقایسه می کنید.

البته اگر بتوانید سایر کاربران الکسا را ​​متقاعد کنید که به طور ارگانیک به وب سایت شما مراجعه کنند ، پس از استفاده از یک پروکسی ترجیح می دهید. به یاد داشته باشید که الکسا رفتار کاربر را در نظر می گیرد و این مزایای تعداد زیادی بازدید از صفحه را محدود می کند. در برخی از زمان ، شما باید تعامل کاربر ایجاد کنید.

استراتژی های بازاریابی رقبا را درک کنید

از هر نوع تجارت خود که باشد ، رقابت ضروری است. بنابراین ، رمز موفقیت در اینجا شناخت خوب مخالفان و شیوه های تجاری آنها است. این شامل محصولات / خدماتی است که آنها ارائه می دهند ، استراتژی های بازاریابی آنها ، نحوه تعامل آنها با مشتریان و تفکر مشتریان درباره نام تجاری آنها چیست. و سپس می توانید یاد بگیرید که چه عواملی مفید است ، مزایای رقابتی شما چیست و همچنین چه مواردی را می توان در سایت خود اعمال و توسعه داد. همه این جنبه ها در اطلاع رسانی استراتژی کلی شما مفید هستند و شما را قادر می سازند موقعیت خود را در بازار ارتقا دهید.

مطمئن شوید که از نوار ابزار دارید

اگر به نمره الکسا خود اهمیت دهید نوار ابزار الکسا ضروری است. نوار ابزار نه تنها اطلاعات الکسا را ​​در مورد وب سایت هایی که بازدید می کنید به شما ارائه می دهد بلکه به شما این امکان را می دهد تا داده های خود را به پروژه کمک کنید. به عنوان بازدید ، از وب سایت خود با تعداد ابزارهای نصب شده بازدید کنید. وب سایت خود را به عنوان صفحه اصلی خود تنظیم کنید و هر روز به صورت خودکار از آن بازدید خواهید کرد.

اگر می خواهید به سرعت رتبه الکسا را ​​افزایش دهید ، بهترین راه تولید مقادیر ویروسی با کیفیت بالا است. اگر بتوانید کاربرانی را که به طور مرتب به وب سایت شما مراجعه می کنند ، مشاهده کنید ، فقط بازدیدهای صفحه را ندارید. شما همچنین تعامل با ارزش مخاطب را خواهید داشت.

آیا باید برای الکسا مانند آنچه برای گوگل انجام می دهم بهینه سازی کنم؟

الکسا هنوز هم نسبتاً جوان است. هرکسی که در زمان جوانی گوگل را به خاطر آورد ، می داند که دروس مهمی وجود دارد که یک megacorp با فناوری پیشرفته باید از طریق تجربه یاد بگیرد. الکسا رشد طبیعی Google نداشته است. الکسا از لحظه آغاز به کار پر از پول نقد ، با بهره گیری از جریان های وسیعی از داده های موجود در وب سایت آمازون ، پمپ کرد. در نتیجه ، الکسا هنوز هم از برخی مسائل پرتحرک رنج می برد.

به گفته این ، اگر به هر حال وب سایت خود را برای سئو بهینه سازی می کنید ، نیازی به انجام کارهای ویژه برای درخواست تجدیدنظر در الکسا ندارید. از این نظر مانند گوگل نیست. اگر مرتباً محتوای خوبی را تولید می کنید ، یک جریان ثابت از صفحه مشاهده می کنید. اگر همچنین ابرداده خود را به ترتیب مرتب کنید و از بهترین روشهای SEO پیروی کنید ، رتبه الکسا را ​​به حداکثر می رسانید.

در کل ، ارزش آن را دارد که از Ranking الکسا خود آگاه باشید. اگر هیچ چیز دیگری نیست ، این یک معیار مفید از محبوبیت نسبی است. 

چگونه داده ها در الکسا تحلیل می شوند

آمازون طبعاً دقیقاً دقیقاً چگونگی عملکرد الکسا را ​​تنگ کرده است. آنها به سادگی می گویند که این رتبه با استفاده از یک روش اختصاصی محاسبه می شود. آنها ادامه می دهند که این روش از ترکیبی از نمایش صفحه در طی 3 ماه گذشته و میانگین بازدید کنندگان روزانه منحصر به فرد استفاده می کند.

اما فراتر از آن و توضیح اینکه رتبه alexa معیار محبوبیت نسبی بین وب سایت ها است ، اطلاعات دقیقی از نظر تعیین چگونگی تعیین رتبه الکسا در دست نیست. خود آمازون مطمئناً زیاد حرف نمی زند.

چرا باید رتبه الکس خود را بهبود بخشید؟ واقعا مهم است؟

نیازی به گفتن نیست که این معیار برای تأیید شما و تجارت شما بسیار مهم است. اول و مهمترین ، این به کاربران کمک می کند تجارت خود را در مقایسه با رقبا برای مرجع بهتر قرار دهند. اگر می دانید رقبای شما در سیستم رتبه بندی کجا هستند ، می توانید تحقیقات پایه SEO را شروع کنید تا بفهمید که آنها به خوبی کار می کنند ، چه اشکالاتی دارند ، چه چیزهایی می توانید از آنها بیاموزید و سپس در صفحه شخصی خود پیشرفت کنید تا ترافیک بیشتر کسب کنید .

علاوه بر این ، چون یک معیار عمومی است ، شرکای بالقوه ، سرمایه گذاران و تبلیغ کنندگان رتبه alexa شما را به عنوان یک منبع قابل اعتماد برای ارزیابی ارزش کسب و کار شما در نظر می گیرند. از این رو ، هرچه سایت شما بتواند به رتبه بالاتری برسد ، احتمال توجه بیشتر و فرصت های جدید بیشتر خواهد بود.

بهبود رتبه الکسا
چرا باید رتبه الکس خود را بهبود بخشید

روش های کلاه سیاه کاهش سریع رتبه الکسا

1:سایت های تبادل ترافیک

اکنون می دانید که آوردن بازدید واقعی به سایت خود یکی از راه های بهبود رتبه الکسا است. این را می توان با سایت های تبادل ترافیک دستکاری کرد. انگیزه ای ندارم که آنها را در اینجا لیست کنم. اما اگر Google آن را امتحان کنید ، مطمئن هستم که لیست آنها را خواهید گرفت.

2:برنامه های جعلی تقویت الکسا

این سرویس ها آثاری مشابه سایت های تبادل ترافیک هستند. اما در این مورد آنها اطمینان حاصل می کنند که تمام مبدل هایی که نوار ابزار الکسا روی مرورگرهای خود نصب کرده اند.

روش بهبود سریع الکسا
روش های کلاه سیاه برای رتبه الکسا

نتیجه

جای بحث نیست که Ranking الکسا بسیار مهم است تا جایی که محبوبیت سایت در اولویت شما قرار دارد. ما امیدواریم که پیروی از این روشها به شما کمک کند تا وبلاگ شما در زمان کمتری رتبه Alexa خوبی داشته باشد.

اگرچه بهبود رتبه الکسا برای یک وب سایت تاثیری در افزایش تعداد بازدیدکننده نخواهد داشت ، اما به دلیل محبوبیت این استاندارد در بین انواع فعالیت های تجاری از اهمیت بالایی برخوردار است ، به طوری که امروزه برخی از مشتریان رتبه الکسا را ​​برای سایتی که می خواهند کالا یا خدمتی از آن بخرند سایت بررسی می کنند. در ارزیابی انتخاب می کند.
الکسا یک معیار عملی و سودمند برای هر بازاریابی است که می خواهد تجارت و تجارت خود را بهتر بشناسد و همچنین هدفش یافتن فرصت های بیشتر است

مطالب مرتبط

منبع

منبع source

نوشته های مشابه

‫11 دیدگاه ها

    1. سلام و درود .بستگی به سایت داره . که چقدر مورد اطمینان گوگل باشه .بهتر با سرعت کم از این روش استفاده کنید. من خودم معمولا این روش ها پیشنهاد نمی دم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.