سئو

چرا باید از بسته های ارزان سئو اجتناب کنید چرا سئو بسیار گران است

چرا باید از خدمات ارزان سئو دوری کنیم

همانطور که قبلاً بحث کردیم ، شانس بالایی وجود دارد که اگر شما تصمیم به یک سرویس جستجوگرها کم هزینه را انتخاب کرده باشید ، افرادی که می پردازید یا کاری انجام نمی دهند ، یا اینقدر بی پروا هستند ، نمی دانند چه می کنند.و احتمال پنالتی گوگل را می اورند

باید از بسته های ارزان سئو اجتناب کنید

سودهای کوتاه مدت می توانند ضررهای بلند مدت ایجاد کنند

من صاحب مشاغل هستم من می دانم که ماندن در جستجوی راه هایی برای کاهش هزینه ها و این که تصمیم گیری در مورد آنچه باید بگذرد چقدر سخت است. با این حال ، مواردی وجود دارد که هرگز در جدول کاهش هزینه وجود ندارد زیرا آنها طولانی ترین ارزش را برای موفقیت ما دارند. قطع گوشه و کنار مردم ، ابزارها یا مشارکتهایی که به ما کمک می کنند سود مشتریان خود را افزایش دهیم (و اینکه اعتبار خود را برپا می کنیم) ممکن است بلند مدت کوتاه مدت در ترازنامه بانکی ما ایجاد کند ، اما در دراز مدت ما را می کشد.

اگر مشاغل تعمیر ماشین داشتید ، چقدر موفق خواهید بود که از قطعات فرومایه استفاده کنید یا اینکه مکانیک های فاقد اعتبار را استخدام کنید ، به این دلیل که هزینه های شما را در پایین سنگ نگه داشته اند؟ همین مسئله مهم نیست که در چه شغلی فعالیت دارید: یک سرمایه گذاری با کیفیت بلند مدت از نظر طول عمر ، شهرت ، تکرار کسب و کار و سود پرداخت می شود.

بنابراین هنگام انتخاب سئو ارزان یا کمترین قیمت بازاریابی آنلاین ، چه چیزی را واقعاً می توانید بدست آورید؟ بیایید به چند نمونه نگاه کنیم.

چرا سئو بسیار گران است؟

سئو به سه دلیل بسیار گران است: برای نشان دادن نتایج به زمان زیادی نیاز است ، برای ایجاد و حفظ یک کمپین به منابع زیادی نیاز دارد و اغلب برای توسعه و رشد استراتژی خود به تخصص یک متخصص سئو اعتماد دارد.

3 دلیل گران بودن سئو

به گزینه های خود نگاه می کنید ، می توانید به سؤال سوزاندن پاسخ دهید: چرا سئو بسیار گران است؟

در اینجا سه ​​دلیل مهم برای گران بودن SEO وجود دارد:

1. جستجوگرها برای نشان دادن نتایج زمان می برد

هنگامی که در سئو سرمایه گذاری می کنید ، یک شب نمی خواهید نتایج را ببینید .

اگر یک شرکت قول داده است که طی چند روز رتبه های برتر را ارائه دهد ، در اسرع وقت از آنها فرار کنید (در ادامه توضیح خواهیم داد). یک شرکت جستجوگر معتبر و معتبر سئو از تاکتیک هایی استفاده می کند که برای نشان دادن نتایج زمان می برد –

بهبود رتبه بندی شما در نتایج جستجو حداقل یک ماه طول می کشد ، اما اغلب بیشتر طول می کشد. هنگامی که از تکنیک هایی استفاده می کنید که از شرایط خدمات Google پیروی می کنند ، کارآمد و کارآمدتر شدن آنها برای شروع کار می باشد و شروع به بهبود رتبه بندی شما می کند.

به سئو مانند باغبانی فکر کنید.

شما یک بذر را در زمین کاشته نمی کنید و انتظار دارید که طی چند روز آینده شاهد یک گیاه کامل باشید. برای رشد گیاه زمان زیادی لازم است و برای رشد آن نیاز به نور خورشید و آب است.

با استفاده از جستجوگرها ، زمان لازم است تا وب سایت شما به یک گیاه پر رشد تبدیل شود.

سئو از ترکیبی از استراتژی ها استفاده می کند (ما در آینده به این موارد خواهیم رسید) تا حضور شما در نتایج جستجو رشد کند. اگر انتظار ندارید روزهای بعد از کاشت بذر گیاه پر رشد داشته باشید ، نمی توانید انتظار داشته باشید که یک شرکت SEO بتواند در چند روز از نظر اخلاقی رتبه سایت شما را بالا ببرد.

به همین دلیل سئو بسیار گران است – شما به کسی پرداخت می کنید که به طور مداوم در زمینه کمپین خود کار کند تا رتبه و رتبه خود را بهبود بخشد.

علاوه بر این ، شرکت صحیح جستجوگرها برای آشنایی با تجارت ، اهداف و صنعت شما زمان می برد. هر صنعت و تجارت بی نظیر است ، بنابراین زمان لازم است تا بفهمید که شغل خود را می خواهید و چگونه شرکت SEO شما می تواند کمپینی را برای شما ایجاد کند.

یک استراتژی شخصی سازی سئو برای توسعه زمان لازم دارد ، اما بهترین نتایج را به همراه دارد.

2. سئو نیاز به کار دارد

وقتی به هزینه های سئو نگاه می کنید ، ممکن است نفهمید که چرا به اندازه آن است. واقعیت این است که سئو کار زیادی می کند. به راحتی تغییر چند چیز و دیدن نتایج فوری آسان نیست.

بیایید فقط به چند مورد از کارهایی که به سئو می پردازیم نگاهی بیندازیم:

 • انجام ممیزی

قبل از اینکه هر شرکت جستجوگرها شروع به ارائه پیشنهاداتی در مورد چگونگی بهبود رتبه بندی شما کند ، آنها سایت شما را مرور می کنند. این ممیزی به آژانس شما کمک می کند تا مبنایی را برای تلاشهای سئو در حال انجام خود ایجاد کند و طرحی را برای بهبود بخشد.

حسابرسی SEO نیاز به منابع برای تجزیه و تحلیل داده ها و درک موقعیت سایت شما. بدون ممیزی سئو ، شما نمی دانید چگونه وب سایت خود را بهبود ببخشید. بیشتر خدمات SEO شامل نوعی حسابرسی است ، اگرچه می توانید خدمات ممیزی SEO را بطور جداگانه خریداری کنید.

انتخاب کلمات کلیدی

اگر می خواهید یک کمپین سئو موفق باشید ، باید کلمات کلیدی مناسب را انتخاب کنید. خدمات SEO شما شامل تحقیق و ادغام کلمات کلیدی است . برای یافتن کلمات کلیدی ارزشمند برای هر صفحه در سایت و زمان ادغام آنها در صفحات ، زمان لازم است.

تحقیق و ادغام کلمات کلیدی کار را می طلبد.

برای یافتن مواردی که برای سایت شما بهترین کار را داشته باشند ، یک متخصص سئو باید از طریق لیست کلمات کلیدی جستجو کند. ناگفته نماند ، آنها باید در هر صفحه وب سایت خود کلمات کلیدی جدید (یا کلمات کلیدی مشابه) را پیدا کنند!

بهبود باطن سایت شما

باطن وب سایت شما نقش مهمی در رتبه بندی سئو شما بازی می کند. اگر سایت شما از نظر فنی صحیح نیست ، می خواهید مشتریان بالقوه خود را از دست ندهید. شما همچنین می خواهید برای رتبه بندی در صدر نتایج جستجو قرار بگیرید.

بسیاری از کارها در جهت بهبود پس زمینه سایت شما انجام می شود. یک شرکت جستجوگرها پاک کردن کد ، بهبود سرعت صفحه و یکپارچه سازی طراحی پاسخگو خواهد بود . اینها تنها چند مورد از عوامل بسیاری است که برای بهبود سئوی فنی سایت شما به کار می روند .

بهینه سازی برای جستجوی محلی

هنگامی که برای SEO بهینه می شوید ، می خواهید به مشتریان محلی نیز دسترسی پیدا کنید.

اگر می خواهید بدانید که چرا SEO بسیار گران است ، به این دلیل است که زیر مجموعه های مختلف SEO مانند سئو محلی وجود دارد که شرکت ها برای رقابت با مشاغل دیگر باید از آنها استفاده کنند. اگر می خواهید با کمپین خود نتایج موفقیت آمیز ببینید ، باید برای جستجوی محلی نیز بهینه شوید.

بهینه سازی برای جستجوی محلی به یکپارچه سازی کلمات کلیدی محلی و همچنین ادعا و تنظیم لیست Google My Business شما نیاز دارد . برای شرکت SEO شما زمان لازم است تا بتواند حضور محلی شما را بسازد و به شما کمک کند تا مشتریان محلی بیشتری را به سمت تجارت خود سوق دهید.

در زیر ، چند نانوایی در هریسبورگ را مشاهده می کنید که برای نشان دادن نتایج جستجوی محلی ، لیست کسب و کار من در Google را نشان داده اند.

این لیست تازه آغاز کار SEO است.

ده ها قسمت متحرک و بهینه سازی هایی که در سرویس های سئو وجود دارد. وقتی متوجه می شوید که می پرسید ، “چرا SEO بسیار گران است؟” مانند همه مواردی که در بالا ذکر شد ، به همه کارها فکر کنید ، این به شما کمک می کند تا سایت شما در نتایج جستجو قرار بگیرد.

3. سئو نیاز به تخصص دارد

از بین تمام روش های بازاریابی دیجیتال ، SEO یکی از پیچیده ترین و پیچیده ترین استراتژی های موجود برای تجارت شما است. اگر با سئو تجربه ای ندارید ، برای هدایت نتایج تلاش خواهید کرد.

وقتی یک شرکت SEO را استخدام می کنید ، مهارت بیشتری را می پردازید.

به استخدام یک شرکت SEO مانند استخدام مکانیک برای تعمیر ماشین خود فکر کنید.

اگر تجربه تعمیر اتومبیل را ندارید ، می خواهید به گاراژ محلی بروید و نگاهی کارشناسانه به آن داشته باشید. وقتی مکانیک را استخدام می کنید ، برای یک کاردان با تجربه در اتومبیل هزینه می کنید تا روی اتومبیل خود کار کند و مسئله شما را حل کند.

این ممکن است گران تر از این باشد که شما مشکل را به تنهایی حل کرده باشید ، اما برای اینکه به شما کمک کند ، برای اینکه کسی از تخصص خود استفاده کند ، هزینه می کنید.

آموزش رایگان سئو

همین روند تفکر در مورد سئو اعمال می شود.

وقتی یک شرکت جستجوگر را استخدام می کنید ، به متخصصان پرداخت می کنید تا روی کمپین خود کار کنند و نتایج خود را برای کسب و کار خود هدایت کنند. ممکن است گرانتر باشد ، اما می خواهید با استراتژی SEO خود نتایج بهتری کسب کنید.

بنابراین ، وقتی این سؤال را می پرسید ، “چرا SEO بسیار گران است؟”

چگونه سئو کار را با قیمت مناسب پیدا کنم؟

وقتی قیمت گذاری سئو را بررسی می کنید ، ممکن است شروع به تعجب کنید که چگونه شرکت مناسب را با قیمت مناسب پیدا کنید. از آنجایی که هزینه سئو بسیار متفاوت است ، چگونه متخصصان مناسبی را پیدا می کنید که بسته هایی را به ارزش قیمتی که می پردازید ارائه دهند؟

این یک کار چالش برانگیز است ، اما می توانید با دانستن اینکه چه چیزی در یک ارائه دهنده سئو چه خوب و چه چیز بدی است ، راه خود را به سمت شرکت SEO مناسب جستجو کنید.

خوب : تکنیک های SEO کلاه سفید.

بد : تکنیک های SEO کلاه سیاه.

اگر می خواهید یک شرکت SEO را استخدام کنید که برای بودجه شما بهترین کار را انجام دهد ، ابتدا به روش های آنها توجه کنید.

بسیاری از شرکت ها در معرض مشاغل سئو قرار می گیرند که خدمات سئو بسیار ارزان ارائه می دهند و نویدبخش افزایش غیرقابل تصور در رتبه بندی ها هستند. اگر می بینید که یک شرکت SEO در حال افزایش پیشنهادات برای افزایش رتبه های شما است ، آنها از تکنیک های SEO برای کلاه سیاه استفاده می کنند .

سئو کلاه سیاه شامل تاکتیک هایی مانند:

 • پر کردن کلید واژه
 • کشاورزی پیوند
 • گزارش رقبا
 • خرید لینک
 • و …

اگر به دنبال شرکت های SEO هستید و آنها به هر یک از این روش ها اشاره می کنند ، با آنها شریک نکنید. سئو کلاه سیاه به ضرر شما در رتبه بندی شما صدمه می زند و شرایط خدمات Google را نقض می کند. شما خطر می کنید سایت خود را ممنوع و رتبه بندی پایین تر کنید.

درعوض ، روی شرکتهای سئو که از تکنیک های SEO کلاه سفید استفاده می کنند ، تمرکز کنید .

انواع سئو سایت چیست

این تکنیک ها شامل موارد زیر است:

اینها انواع تاکتیک هایی است که می خواهید از یک شرکت سئو ببینید. می توانید شرکت های SEO را که از این تاکتیک ها در لیست شما استفاده می کنند شروع کنید و آن را از آنجا باریک کنید.

خوب : قیمت گذاری شفاف و جزئیات برنامه ریزی کنید.

بد : جزئیات قیمت گذاری مبهم.

قیمت گذاری بزرگترین مسئله مربوط به سئو است. بسیاری از شرکت ها برای حفظ رقابت با سایر شرکت های سئو ، قیمت های خود را پنهان می کنند. آنها همچنین از آن به عنوان یک تاکتیک استفاده می کنند تا منجر به تماس با مشاغل خود شود ، که در نتیجه وقت شما را وقتی که قیمت های آنها زیاد باشد هدر می دهید.

بهترین شرکت بهینه سازی خواهد قیمت گذاری شفاف ارائه دهد.

قیمت گذاری شفاف بدین معنی است که یک شرکت قیمت های خود را بصورت آنلاین منتشر می کند و به شما این امکان را می دهد تا ببینید که هزینه آن چقدر خواهد بود و برای آن قیمت دریافت می کنید. این امر به شما کمک می کند تا احساس آگاهی بیشتری داشته باشید ، به خصوص هنگامی که در فرایند تصمیم گیری هستید.

با این حال به این معنی نیست که شما باید کاملاً شرکتی را که از پیش قیمت خود را به اشتراک نمی گذارد ، بی اعتبار کنید. شما هنوز هم می توانید برای اطلاع از قیمت و بسته های آنها با آنها تماس بگیرید.

فقط بهتر است با یک شرکت شفاف کار کنید زیرا آنها به احتمال زیاد از قیمت و خدمات خود صریح و صادق هستند.

همچنین بر آژانسهایی که در مورد جزئیات برنامه خود مقدم هستند متمرکز شوید.

شما باید بدانید که در برنامه خود قرار می گیرید.

ممکن است کسب و کار شما در برخی از شرکتهای جستجوگرها مشاهده شود که قیمت SEO آنها را به اشتراک می گذارد ، اما جزئیات خدمات آنها را به اشتراک نمی گذارید. شما می خواهید با این شرکت ها محتاط باشید زیرا ممکن است در هزینه های بیشتری برای خدمات و ویژگی های مورد نیاز خود پرداخت نکنید.

هنگامی که با شرکتی کار می کنید که برنامه ها را سفارشی می کند ، کمپینی متناسب با اهداف سازمان خود به دست می آورید ، که می تواند به شما کمک کند از سئو استفاده کنید تا نتایج کسب و کار شما مانند درآمد بیشتر یا منجر شود.

سرویس های سئو را پیدا کنید که امروز برای بودجه شما کار می کنند

اگر از پرسیدن خسته شده اید ، “چرا SEO بسیار گران است؟” وقت آن رسیده که شما یک شرکت SEO مناسب را پیدا کنید که با بودجه شما کار می کند و نتایج ارزشمندی را هدایت می کند. هنگامی که آژانس مناسب را پیدا می کنید ، یک طرح جامع و سفارشی دریافت می کنید که نتایج کسب و کار شما را ارائه می دهد.

دریافت صفحه اول گوگل چقدر هزینه دارد؟


افزایش رتبه سایت در گوگل

در اینجا وحشتناک ترین پاسخ SEO آمده است: با تمام انصاف ، اگر از یک مکانیک سؤال کنید که چقدر تعمیر ماشین من است بدون نشان دادن ماشین به او ، او نیز باید بگوید … بستگی دارد

قیمت برای رتبه بندی در Google به عوامل زیر بستگی دارد:

• تعداد رقبای بک لینک چند رقبای شما
• چه تعداد مقاله از رقبای شما برخوردار است
• چند ساعت جستجوگرهای فنی نیازهای وب سایت شما را برطرف می کند

بسته های سئو مقرون به صرفه به نظر می رسد؟

بنابراین ، شما باید به دنبال چه چیزی باشید؟

بدیهی است که یک راه حل ارزان احتمالاً بزرگترین شاخص است. اما موارد دیگری وجود دارد که باید به جستجوی آنها بپردازید.

از پیشنهاداتی که پر از نعمت فنی است و به شما قول دنیا را به قراردادهایی می دهد که مطمئن باشید برای پرداخت هر چه بیشتر هزینه های خود باقی خواهید ماند تا بتوانند از شما خارج شوند.

در سطح فنی تر ، بسته های جستجوگرهای مقرون به صرفه شامل عناصری هستند که در واقع هیچ سرمایه ای اضافی ندارند – آنها 100 درصد از این پول را برای خودشان می خواهند ، نه این که به پیشرفت شغلی خود ادامه دهند.

ما در حال صحبت کردن چیزهایی هستیم که زمان می برد اما لزوماً هزینه زیادی ندارند ، مانند:

 • کمی تحقیق در مورد کلید واژه
 • چند تغییر در عناوین و توضیحات متا
 • چند مقاله 500 کلمه ای برای وبلاگ خود
 • تعداد انگشت شماری از پست های رسانه های اجتماعی در فیس بوک ، توییتر و اینستاگرام
 • شاید پیشرفت هایی در بهینه سازی سرعت داشته باشد و این مربوط به آن است …

انجام هر یک از مشاغل دارای تأثیر بالا در سؤال کنار می رود

این شامل تاکتیک / استراتژی SEO مانند:

 • ایجاد محتوای با کیفیت ، نوشته شده ، تحقیق شده و دارای فرم طولانی – این امر به پرداخت نویسندگان خبره ای که دارای دانش عمیق در صنعت هستند ، نیاز دارد.
 • بک لینک / نقل قول ها / موارد ذکر شده یکی دیگر از عناصر پرهزینه و ضروری سئو است – و حدس بزنید که برای بدست آوردن مکان های با کیفیت ، هزینه ای صرف می کند و برای تدوین برنامه های دستیابی به وقت و دانش نیاز دارد.
 • احتمالاً هیچ مسئله فنی عمده ای در بهینه سازی شما توسط تخصص محدود ارائه نشده برطرف نمی شود.

نتیجه پرش یا “تقلب” در این نوع از تکنیک های سئو می تواند به چشم غیرمترقبه بیفتد – مانند مجازات های رتبه بندی شما به دلیل بک لینک های کم کیفیت ، یا اینکه می تواند مشتری مداری باشد ، از جمله مواردی را که در وب سایت خود دارید و اطلاعات نادرست در مورد صنعت شما!

و همانطور که در بالا گفتیم ، انجام این کارها درست بدان معنی است که آنها بخشی از وب سایت شما و بخشی از دارایی های دیجیتال شما می شوند.

مرتکب اشتباه آنها را بی فایده می کند.

راه حل های جایگزین برای بودجه محدود سئو

اگر در این صورت بودجه هستید باید چه کاری انجام دهید؟

مطمئناً چیزی از هیچ چیز بهتر نیست؟ بله و خیر.

در حالی که داشتن سئو بسیار مهم است ، داشتن سئو SEO بد می تواند کار قبلی را که در آن قرار داده اید از بین ببرد

اگر مطمئن نیستید ، برخی از قسمت های آسان تر را برای خودتان شروع کنید. چند وبلاگ بنویسید – شما متخصص حوزه خود خواهید بود بنابراین داشتن آن محتوا در وب سایت شما بی ارزش است.

گزارش های کلمات کلیدی یا گفتگو با مشاوره را دریافت کنید تا احساسات خود را بیرون بیاورید. بزرگترین توصیه ما این است که به هر چیزی عجله نکنید و مطمئناً ارزانترین گزینه را انتخاب نکنید.

چه پیشنهادی دارم؟

از جستجوی آژانس سئو مقرون به صرفه و آماده سرمایه گذاری خسته شده اید؟ بعد باید حرف بزنیم

آنچه در مورد سئو بین المللی باید بدانید

من باید در مورد شما و همه چیز در مورد نیازهای شما بدانم تا بتوانم نتایج طولانی مدت SEO را برای شما فراهم کنم .

در ضمن آگاهی از شما ، باید در مورد بودجه شما بدانم. اگر من در مورد آنچه می توان به دست آورد شفاف باشم ، می توانیم به آن نقطه عطف بعدی برسیم.

مدیریت بودجه و انتظارات شما برای من یکپارچه است زیرا به عبارت ساده ، من نمی خواهم تا به حال شما را پایین بیاورم.

منبع :source

مطالب مشابه

سئو چیست ؟ چه اهمیتی seo دارد

افزایش رتبه سایت در گوگل

سئو محلی چیست

آموزش رایگان سئو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا